Brit Floyd w Krakowie [GALERIA]

Magda Słomka
04.11.2015 13:35
Brit Floyd w Krakowie [GALERIA] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Zespół zagrał 3 listopada 2015 roku w krakowskim Centrum ICE. Zobaczcie, jak wypadł koncert poświęcony twórczości jednej z największych brytyjskich kapel.

Choć Pink Floyd powstał 50 lat temu, jego muzyka nadal jest żywa za sprawą artystów, którzy chętnie sięgają po repertuar grupy. Kapela doczekała się przeróżnych tribute zespołów, z czego Brit Floyd to największe show poświęcone brytyjskiej legendzie.

Projekt Brit Floyd powstał w 2011 roku za sprawą Damiana Darlingtona, który grał w Australian Pink Floyd Show. W tym roku z okazji 50-lecia Pink Floyd, muzyk przygotował spektakularne widowisko pełne pokazów laserowych, świateł oraz animacji nawiązujących do grafiki okładek takich płyt, jak „The Dark Side Of The Moon” czy „The Wall”.

Zobaczcie, jak wyglądał krakowski koncert:

Podczas występu zespół wykonał największe przeboje Pink Floyd między innymi „One Of These Days” czy „Comfortably Numb”. Posłuchajcie, jak zabrzmiał ten utwór:

Nie zabrakło też i polskiego akcentu, bowiem w chórku Brit Floyd śpiewa Ola Bieńkowska, która przedstawiła wszystkich muzyków uczestniczących w tym wydarzeniu.

Kto z Was był na koncercie Brit Floyd?

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.