Bullet For My Valentine zagra w Polsce! Kiedy i gdzie będziemy mogli zobaczyć zespół?

22.07.2021 12:53
Bullet For My Valentine zagra w Polsce! Kiedy i gdzie będziemy mogli zobaczyć zespół? Fot. Antyradio.pl/Romana Makówka

Bullet For My Valentine ogłasza swój siódmy album zatytułowany po prostu "Bullet For My Valentine". Z tej okazji zespół zagra też koncert w Polsce. 

Bullet For My Valentine zagra koncert w Polsce!

Panowie zagrają koncert już 31 stycznia 2022 roku w hali EXPO XXI w Warszawie. Przedsprzedaż biletów dla klientów banku Citi Handlowy startuje w sobotę, 24 lipca o 11:00, przedsprzedaż Ticketmaster startuje w poniedziałek, 26 lipca o 11:00, a ogólna sprzedaż biletów trafi do sprzedaży ogólnej we wtorek, 27 lipca o 11:00.

Polecamy

Panowie będą promowali krążek "Bullet For My Valentine", który ukaże się 22 października 2021 roku nakładem Spinefarm Records. Ten ma otwierać "nowy, odważny rozdział w twórczości zespołu i jest jak dotąd najcięższym i najbardziej agresywnym albumem" grupy. 

Jak mówi wokalista i gitarzysta Matt Tuck:

To jest początek Bullet 2.0. To symbol tego, gdzie jesteśmy teraz. Muzyka jest świeża, jest agresywna, jest bardziej instynktowna i bardziej emocjonalna niż kiedykolwiek wcześniej. 

Polecamy

Od czasu powstania Bullet For My Valentine w 1998 roku, walijscy muzycy stali się jednym z popularniejszych zespołów metalowych, sprzedając ponad 3 miliony albumów na całym świecie i zdobywając trzy złote płyty, a także "definiując brytyjski metalcore swoim debiutem The Poison".

Myślę, że jest to o wiele bardziej agresywna, intensywna część Bullet For My Valentine. To zawsze tam było, po prostu nigdy się na to nie otworzyłem. Chcę oderwać ludziom głowy... w metaforyczny sposób. Każdy, kto od 15 lat narzeka na zespół i ma coś o do powiedzenia na nasz temat... to jest dla nich.

Polscy fani będą mieli okazję po raz pierwszy usłyszeć nową muzykę na żywo w styczniu 2022. Przypominamy - koncert grupy odbędzie się 31 stycznia 2022 roku w warszawskiej hali EXPO XXI.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.