Cradle Of Filth zagra koncert w Polsce w 2020 roku

Joanna Chojnacka
11.03.2020 11:47
Cradle Of Filth|undefined Fot. Andrzej Wasilkiewicz/REPORTER

Do Polski powraca brytyjska grupa Cradle Of Filth. Słynne Kredki zagrają koncert w we Wrocławiu już latem 2020 roku.

Jeśli na świecie uda się opanować szalejącego aktualnie koronawirusa, na mapie koncertowej Polski pojawi się kolejny ciekawy wykonawca. Do naszego kraju mają bowiem powrócić Brytyjczycy z Cradle Of Filth. Artyści łączą ze sobą black meta, gotyckie klimaty i symfoniczne dźwięki. Muzycy zapowiedzieli, że w 2020 roku wydadzą swój kolejny album studyjny, który chcą promować również w kraju nad Wisłą.

Cradle Of Filth w Polsce w 2020 roku

Na razie szczegóły krążka nie są jeszcze znane, jednak wiemy, kiedy artyści odwiedzą nasz kraj. Cradle Of Filth zagrają koncert w Polsce już 16 czerwca 2020 roku. Wydarzenie odbędzie się we wrocławskim Klubie A2.  

Przeczytaj także

Cradle Of Filth w Polsce. BIlety

Przedsprzedaż biletów na koncert ruszy już w piątek 13 marca o godzinie 10. Wejściówki będzie można kupić za pośrednictwem sklep.knockoutprod.net oraz ebilet.pl. Kupno biletów z innych źródeł łączy się z ryzykiem, a organizatorzy koncertu przestrzegają przed oszustwami.

Ceny biletów:

  • przedsprzedaż - 99 złotych
  • w dniu koncertu - 120 złotych

Zobacz też: Dani Filth twierdzi, że social media odebrały muzyce cały mistycyzm 

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.