Dream Theater zagra w Polsce w 2023 [DATA, MIEJSCE, BILETY]

09.11.2022 13:50
Dream Theater Fot. AP/Associated Press/East News

Sprawdźcie, gdzie i kiedy wystąpi Dream Theater, który promuje swój najnowszy krążek.

Ikona metalu progresywnego, zespół Dream Theater, powraca na jedyny, halowy koncert do Polski. Amerykanie funkcjonują na scenie już blisko 40 lat, a przez ten czas naprawdę sporo wydarzyło się w życiu zespołu. Setki zagranych koncertów, ponad 15 milionów sprzedanych płyt, dwie nominacje do prestiżowej nagrody GRAMMY i zagranie na praktycznie wszystkich czołowych festiwalach. Gdzie zobaczymy zespół? Sprawdźcie, kiedy ruszy sprzedaż biletów na koncert Dream Theater?

Polecamy

Dream Theater zagra w Polsce w 2023 [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Dream Theater wystąpią 29 stycznia 2023 roku w warszawskiej hali COS Torwar. Przedsprzedaż Empik Premium/Empik Bilety/Going wystartuje 9 listopada o godzinie 10:00 i potrwa do 11 listopada do godziny 10:00. Sprzedaż otwarta we wszystkich bileteriach rozpocznie się 11 listopada o godzinie 10:00. Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Empik Bilety, Biletomat, Eventim Polska, Ebilet.pl, Ticketmaster Polska

John Petrucci i John Myung raczej nie spodziewali się tak pokaźnej listy osiągnięć, kiedy zakładali zespół w 1985 roku razem z Mike’em Portnoyem. Dziś giganci prog metalu, na swoim piętnastym albumie "A View from the Top of the World", ponownie pędzą do przodu z pełną prędkością.

Petrucci zauważa:

Po prostu uwielbiamy grać na naszych instrumentach. To nigdy nie znika. Uwielbiam być kreatywny, pisać i ćwiczyć tę część mojego umysłu. Udawało nam się to robić od dawna i nie bierzemy tego za pewnik. Ilekroć się spotykamy, wiemy, że nie możemy zawieść siebie ani naszych fanów, więc staramy się jeszcze bardziej. Nikt nie jest znużony. Nikt nie jest tym zmęczony. W studiu dzielimy ból, śmiech i entuzjazm. Jesteśmy wszyscy zgodni i to pozwala nam iść naprzód.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.