Fani na Castle Party 2017 [GALERIA]

Aleksandra Degórska
15.07.2017 11:44
Fani na Castle Party 2017 [GALERIA] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Na imprezie nie zabrakło fanów, którzy prześcigają się w dziwnych kreacjach. Obejrzyjcie te najciekawsze.

W Bolkowie trwa właśnie 24. edycja Castle Party, która wystartowała 13 lipca 2017. Jest to jeden z największych festiwali muzyki gotyckiej w Europie Środkowo-Wschodniej. Gwiazdami tegorocznej edycji są My Dying Bride, Tiamat, Diary of Dreams, Arkona oraz Vive la Fete.

Do niedzieli 16 lipca 2017 Bolkowem rządzić będą fantazyjnie przebrani fani gotyckiego rocka i mrocznej elektroniki. Na festiwal przyjeżdża bowiem kilkunastotysięczna rzesza miłośników gotyckiego rocka, muzyki elektro i industrial. Przez cztery dni w tym niedużym mieście dominuje czarny strój i wymyślne fryzury. Wielu fanów tego gatunku muzycznego zdobi również twarze dziwnymi makijażami.

Na festiwal przyjeżdżają nie tylko Polacy, ale również Niemcy, Czesi oraz fani z Japonii, Rosji i Skandynawii. Zobaczcie jak prezentowali się uczestniczy festiwalu podczas drugiego dnia imprezy:

Castle Party to jeden z największych w Europie festiwali muzyki w klimacie rocka gotyckiego. Przez cztery dni można podziwiać moc atrakcji na zamku, w byłym kościele ewangelickim i wybranych klubach. Impreza to nie tylko koncerty, ale również występy didżejów i artystyczny performance.

Pierwszy festiwal Castle Party odbył się w 1994 roku w Zamku Grodziec. Wzięło w nim wówczas udział około 300 osób. Z roku na rok impreza przyciągała coraz więcej fanów, by w końcu stać się wydarzeniem muzycznym, na które co roku przybywa kilkanaście tysięcy osób z Polski i zagranicy. Czwarta edycja imprezy odbyła się już w Bolkowie, ponieważ Zamek Grodziec nie mógł pomieścić rosnącej liczby gości.

Który ze strojów festiwalowych gości podoba Wam się najbardziej?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.