Five Finger Death Punch, Megadeth i Bad Wolves wystąpią w Warszawie

09.09.2019 11:24
Five Finger Death Punch|undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

12 lutego 2020 roku na warszawskim Torwarze wystąpią grupy Five Finger Death Punch, Megadeth i Bad Wolves. Sprawdź, jak zdobyć bilety na wydarzenie.

Podejrzenia o koncercie Five Finger Death Punch i Megadeth w Polsce zostały oficjalnie potwierdzone. Muzycy kilka tygodni temu stworzyli stronę, z której można było się domyślić, że wspólna trasa zespołów zawita również do naszego kraju. Miejsce wydarzenia było zamazane, jednak dziś już wiemy, że MegaDeathPunch Tour będzie miała swój przystanek także w Polsce.

Five Finger Death Punch, Megadeth i Bad Wolves w Polsce

Five Finger Death Punch zagra 12 lutego 2020 w Warszawie. Koncert odbędzie się w hali COS Torwar, a gościem specjalnym trasy będą członkowie Wielkiej Czwórki thrash metalu, grupa Megadeth. W roli supportu usłyszymy Bad Wolves.

Przeczytaj także

Five Finger Death Punch i Megadeth w Polsce. Bilety

Bilety na koncert trafią do ogólnej sprzedaży 13 września 2019 roku o 9:00. Będzie można kupić je za pośrednictwem LiveNation.pl. Przedsprzedaż dla Klientów Citi Handlowy ruszy od środy 11 września 2019 roku o 10:00 i potrwa do piątku, 13 września do godziny 8:00. Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl rozpocznie się 12 września o 10:00 i potrwa do 13 września do godz. 8:00.

Zobacz też: Gitarzysta Five Finger Death Punch przyznał, że zespół ma „naj**ujowszą nazwę” 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.