Foreigner na Wacken Open Air 2016 [GALERIA]

Justyna Kierzkowska
05.08.2016 14:13
Foreigner na Wacken Open Air 2016 [GALERIA] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Zespół, który od 1976 roku prezentuje się na muzycznych scenach całego świata wystąpił przed publicznością w Niemczech. Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia.

Grupa Foreigner, która ma na swoim koncie jeden z największych hitów lat 80., wydany w 1984 roku utwór „I Want to Know What Love Is”, zaprezentowała się 4 sierpnia 2016 roku przed gośćmi zgromadzonymi na Wacken Open Air 2016.

Założyciel zespołu i gitarzysta Mick Jones, multiinstrumentalista Thomas Gimbel, basista Jeff Pilson, keyboarder Michael Bluestein, perkusista Chris Frazier oraz wokalista Kelly Hansen w wyjątkowo obcisłych białych spodniach rozpoczęli koncert od utworu „Head Games” pochodzącego z ich trzeciego studyjnego albumu. W następnej kolejności fani rocka mogli m.in. posłuchać kawałków „Cold As Ice”, „Feels Like The First Time” i „Dirty White Boy”.

Na koniec koncertu Kelly Hansen zachęcał zgromadzonych przed sceną, żeby objęli stojących obok sąsiadów, wyciągnęli z kieszeni zapalniczki lub telefony i razem z kapelą zaśpiewali właśnie singiel „I Want to Know What Love Is”. 

Wacken Open Air to jeden z największych festiwali mocnego brzmienia. W 2016 roku impreza odbywa się w dniach 3-6 sierpnia. Wśród występujących znalazły się takie kapele, jak Iron Maiden, Lamb of God, Bullet for My Valentine, Dragonforce, Ministry, Steel Panther, Tarja, Therion, Twisted Sister, Vader czy Whitesnake. W tegorocznym line-upie nie zabrakło również grupy Saxon.

Jaki jest Wasz ulubiony utwór grupy Foreigner?

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.