Goo Goo Dolls wystąpił na Pol’And’Rock Festival 2018. Zagrał swój największy przebój

Olga Konarzycka
03.08.2018 11:47
Goo Goo Dolls |undefined Fot. Anna Migda/ materiały prasowe

Amerykańska grupa 2 sierpnia 2018 roku wystąpiła jako jeden z headlinerów w Kostrzynie nad Odrą. Zobaczcie zdjęcia z koncertu Goo Goo Dolls.

Amerykańska grupa 2 sierpnia 2018 roku wystąpiła jako jeden z headlinerów w Kostrzynie nad Odrą. Zobaczcie zdjęcia z koncertu Goo Goo Dolls.

Goo Goo Dolls na Pol'And'Rock Festival 2018

Amerykański zespół wystąpił jako jeden z headlinerów drugiego dnia 24. Pol’And’Rock Festival. Koncert odbył się na dużej scenie o godzinie 1:40. Nikomu jednak nie przeszkadzała stosunkowo późna pora – festiwalowa publiczność bawiła się świetnie.

Formacja Goo Goo Dolls została założona w 1986 roku przez Johnny’ego Reznika, Robby’ego Takaca oraz George’a Tutuska. Przez ponad 30 lat swojej działalności na scenie muzycznej grupa nagrała 11 albumów studyjnych. Ich największym przebojem wciąż pozostaje jednak nagrany w 1998 roku kawałek „Iris”, który pojawił się na soundtracku do filmu „Miasto Aniołów” – w produkcji wystąpili Meg Ryan i Nicolas Cage. Kawałek przyniósł grupie ogromną popularność oraz trzy nominacje do nagrody Grammy, natomiast na liście Billboardu utrzymywał się na pierwszym miejscu przez całe 17 tygodni.

Zobaczcie zdjęcia z koncertu Goo Goo Dolls na Pol'And'Rock Festival.

Pol’And’Rock Festival 2018

Pol’And’Rock Festival (dawniej Przystanek Woodstock) to jeden z największych i najbardziej popularnych muzycznych festiwali w Europie. Co roku od ponad 23 lat do Kostrzyna nad Odrą przyjeżdżają tłumy fanów muzyki, aby na 4 scenach oglądać kilkudziesięciu wykonawców z Polski i świata. Organizowany przez Jurka Owsiaka festiwal oferuje również szereg innych atrakcji, m.in. spotkania z ciekawymi osobistościami ze świata kultury, sportu i polityki w tzw. Akademii Sztuk Przepięknych.

Tegoroczna edycja Pol’And’Rock festiwal zgromadziła w swoim line-upie wielu znanych przedstawicieli różnych gatunków muzycznych, m.in. Arch Enemy, Lao Che, Gojira, Goo Goo Dolls, Frank Carter and The Rattlesnakes, You Me At Six, Wojtka Mazolewskiego, Czesław Śpiewa Solo Act oraz legendę metalu – Judas Priest.

Namiot Antyradia na Pol’And’Rock Festival 2018

Z wieloma wykonawcami będziecie mogli się spotkać w Namiocie Antryradia. W trakcie spotkań będzie można nie tylko porozmawiać z ulubionymi artystami, ale również zdobyć autograf na płycie czy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

24. edycja Pol’And’Rock Festival potrwa do 4 sierpnia 2018 roku.

Olga Konarzycka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.