Gwiazda heavy metalu wystąpi na Pol'and'Rock Festival 2018

17.06.2018 12:28
Gwiazda heavy metalu wystąpi na Pol'and'Rock Festival 2018 Fot. East News

Fani ciężkiego grania powinni być w pełni usatysfakcjonowani koncertowymi planami na 2018 rok.

Zespół ponownie zaprezentuje się polskiej publiczności. Po udanym koncercie 13 czerwca 2018 w Katowicach w Spodku, Judas Priest wystąpi 3 sierpnia 2018 na Pol'and'Rock Festival 2018.

Judas Priest wydał 9 marca 2018 roku 18. studyjny album „Firepower”. Krążek zbiera dobre recenzje, a single „Lightning Strike”„Firepower”, „Never The Heroes”, jak również „Spectre”, do którego powstał teledysk, przypadły do gustu fanom. Sam Richie Faulkner wyznał, że Judas Priest nie brzmi jak zespół, który gra od 50 lat.

Pol'and'Rock Festival 2018 w Kostrzynie nad Odrą

Przystanek Woodstock to największy w Polsce i jeden z największych w Europie festiwali muzycznych. Jego przyszłoroczna edycja odbędzie się w terminie 2-4 sierpnia 2018 roku w Kostrzynie nad Odrą. Na 4 scenach zaprezentuje się kilkudziesięciu wykonawców z Polski i ze świata, m.in. Lao Che, Arch Enemy, The Inspector Cluzo, Goo Goo Dolls a także Booze & Glory oraz Blues Pills i Big Mountain. Do line-upu dołączyła także Gojira, In Flames czy Frank Carter and The Rattlesnakes, Czesław Śpiewa Solo Act, Soulfly, You Me At Six.

Organizatorem imprezy jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która w ten sposób pragnie podziękować polskiej młodzieży za jej zaangażowanie w zimowy Finał WOŚP. Koncert jest niekomercyjny, niebiletowany, a środki na jego organizację zapewniają liczni sponsorzy. Festiwal nie może być i nie jest finansowany ze środków zebranych w czasie Finału WOŚP.

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.