Hammerfall na dwóch koncertach w Polsce w 2020

22.07.2019 10:00
Hammerfall|undefined Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Zespół zapowiedział trasę koncertową, w ramach której odwiedzi również nasz kraj. Gdzie zobaczymy Hammerfall.

Powermetalowa formacja pojawi się na dwóch koncertach w Polsce. Już 16 sierpnia 2019 nakładem Napalm Records ukaże się najnowszy album Hammerfall, ”Dominion”, a z końcem stycznia 2020 zespół wyruszy w europejską trasę koncertową, która promować będzie to wydawnictwo. Zespół zagra 18 lutego 2020 w Warszawie w klubie Progresja oraz 19 lutego 2020 w klubie Studio w Krakowie.

Hammerfall na dwóch koncertach w Polsce w 2020

Bilety na koncerty Hammerfall trafią do sprzedaży w piątek, 26 lipca 2019. Wejściówki na warszawski koncert kosztują 120 w przedsprzedaży, zaś w dzień koncertu 140 złotych. W Krakowie bilety będą kosztować 120/ 140 zł za miejsca stojące i 140/160 zł za miejsca siedzące. Bilety do nabycia od shop.metalmind.com.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.biletin.pl. Patronat nad koncertami objął portal Antyradio.pl.

foto: materiały prasowe Fot. foto: materiały prasowe

"Dominion" to już jedenasty album w dorobku Hammerfall, a drugi w barwach Napalm Records. Płyta ukaże się już 16 sierpnia, a promuje ją teledysk do utworu „(We Make) Sweden Rock”. Zespół podzielił się najnowszym wideo do "One Against The World". Klip nakręcony został wcześniej tego lata, podczas koncertów grupy na festiwalach muzycznych.

Zobacz także: Hammerfall: Album, trasa po Europie

Na nowej płycie Hammerfall ponownie połączył siły z Jamesem Michaelem, (wokale nagrane zostały w studiach  Red Level Three) oraz z Fredrikiem Nordströmem ze Studio Fredman w Castle Black Studios (pozostałe instrumenty). Oscar Dronjak, gitarzysta zespołu, mówi:

Dobra nie oznacza, że jest wystarczająco dobra, musi być świetna. To stwierdzenie jak mantra przyświecało nam przy pracach nad każdym aspektem tej płyty, od pisania piosenek i prób po produkcję oraz partie każdego członka formacji. Rezultatem jest właśnie "Dominion", potężna siła natury, której nie można powstrzymać. Gdy ją usłyszysz, zrozumiesz. 

Na płycie znajdzie się 12 kompozycji, a okładkę zaprojektował znany artysta Samwise Didier.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.