Hollywood Undead w Krakowie [GALERIA]

Romana Makówka
05.06.2018 11:11
Hollywood Undead w Krakowie |undefined Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

To był naprawdę dynamiczny i szalony koncert. Zobaczcie zdjęcia z występu Hollywood Undead w Krakowie.

Zespół regularnie wyprzedaje koncerty na całym świecie i artyści z niecierpliwością czekali na powrót do Europy. 4 czerwca 2018 w krakowskim klubie Studio odbył się dynamiczny i naładowany energią koncert. Zespół Hollywood Undead ma świetny kontakt z publicznością, która śpiewała każdy utwór, fani doskonale znali teksty. Na występie było bardzo dużo młodych ludzi i nastolatków, niektórzy przyszli nawet z rodzicami.

Widzowie doskonale się bawili i pogowali przez cały czas trwania koncertu. Na scenie natomiast pojawiły się widowiskowe dekoracje, m.in. palmy. Nie zabrakło też spektakularnej pirotechniki.

Hollywood Undead w Krakowie

W trakcie pierwszych trzech utworów muzycy byli w maskach, które potem zdjęli. Hollywood Undead wykonał swoje największe hity, m.in. „Undead” czy „Everywhere I go”, chociaż tego wieczoru nie zabrakło również coverów grup Metallica czy Rammstein.

Hollywood Undead promuje właśnie swoją ostatnią płytę z 2017 roku „Five” i oczywiście w Krakowie zaprezentował również piosenki z najnowszego krążka. Zobaczcie zatem, jak zespół wypadł przed polską publicznością.

Hollywood Undead ponownie w Polsce

Jeżeli nie załapaliście się na krakowski koncert Hollywood Undead to możecie zobaczyć kapelę w Warszawie 12 czerwca 2018. Wystąpi ona jako support przed koncertem Hollywood Vampires. Na jednej scenie zobaczymy Alice Coopera, Joe Perry’ego i Johnny'ego Deppa. Antyradio.pl zorganizowało konkurs z wejściówkami na koncert Hollywood Vampires - sprawdźcie, jak możecie wygrać bilety na ten występ.

Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.