Zespół Johnny’ego Deppa, Alice Coopera i Joe Perry’ego zagra w Polsce

Maciej Koprowicz
31.10.2017 11:12
Zespół Johnny’ego Deppa, Alice Coopera i Joe Perry’ego zagra w Polsce Fot. Jason Merritt/AFP/EAST NEWS

Supergrupa Hollywood Vampires wystąpi 12 czerwca 2018 na Torwarze w Warszawie.

Historia zespołu Hollywood Vampires sięga lat 70., kiedy to Alice Cooper sformował z zaprzyjaźnionymi muzykami, przemierzającymi wspólnie bary Los Angeles, rock’n’rollowy zespół. Pierwotnie w jego skład wchodzili John Lennon, Ringo Starr (The Beatles), Keith Moon (The Who), Micky Dolenz (The Monkees) i Harry Nilsson. Supergrupa istniała krótko, ale zdążyła obrosnąć prawdziwą legendą.

W 2015 roku Alice wskrzesił Hollywood Vampires z pomocą gitarzysty Aerosmith, Joe Perry’ego oraz słynnego aktora, Johnny’ego Deppa („Las Vegas Parano”, „Alicja w Krainie Czarów”, „Piraci z Karaibów”). Muzycy nawiązali do tradycji poprzedniego składu i na swój album z 2015 roku, zatytułowany po prostu „Hollywood Vampires” zaprosili całą plejadę gwiazd, m.in. Paula McCartneya, Dave’a Grohla, Slasha i Briana Johnsona. Na albumie znalazły się nowe interpretacje wielkich przebojów rocka lat 60. i 70., m.in. utwory The Who, The Doors, T.Rex i Led Zeppelin.

Grupa pod wodzą Alice Coopera, Joe Perry’ego i Johnny’ego Deppa już niedługo zawita do Polski. Hollywood Vampires zagrają 12 czerwca 2018 na Torwarze w Warszawie. Bilety w cenie od 179 zł już w sprzedaży na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl. 

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.