Hologram Dio pojawi się na koncercie w Polsce w 2017

Aleksandra Degórska
28.07.2017 11:14
Hologram Dio pojawi się na koncercie w Polsce w 2017 Fot. face to face / Reporter / East News

Dio Returns już niebawem zaprezentuje się przed polską publicznością, która pierwszy raz zobaczy hologram swojego ulubionego wokalisty.

9 grudnia 2017 w warszawskiej progresji zaprezentuje się Dio Returns. Nowoczesna technologia pozwala, by legendarni muzycy jak Ronnie James Dio pojawili się na scenie jako hologram, towarzysząc swojemu zespołowi.

Simon Wright (AC/DC/Dio), Craig Goldy (Dio), Scott Warren (Dio), Bjorn Englan (Quiet Riot/Yngwie Malmsteen), a na wokalu gościnnie Tim „Ripper” Owens (Judas Priest/Iced Earth/Yngwie Malmsteen's Rising Force) i Oni Logan (Lynch Mob) zabiorą słuchaczy w muzyczną podróż, wykonując wybrane utwory z solowej kariery Dio, z czasów jego występów z Rainbow oraz Black Sabbath.  

foto: materiały prasowe Fot. foto: materiały prasowe

Obejrzyjcie oficjalne nagranie z występu kapeli na Wacken 2016.

Ronnie James Dio to prawdziwa ikona rocka. Na liście najlepszych heavymetalowych frontmanów wszech czasów według Roadrunner Records, został sklasyfikowany na 3 miejscu. Z jego współpracy z Ritchiem Blackmoorem narodziło się Rainbow, to on zastąpił Ozzy'ego Osbourna w Black Sabbath i nagrał z zespołem 4 albumy, by w końcu zacząć swoją solową karierę.

Dzisiaj, dzięki nowej technologii, możemy zobaczyć Dio na scenie. W wywiadzie dla Rolling Stone, gitarzysta Craig Goldy tak mówi o nowatorskim pomyśle:

Robimy to ponieważ jesteśmy rodziną, a kiedy rodzina traci jednego ze swoich ukochanych członków, robi wszystko, aby zachować pamięć o nim. To przyświeca naszemu przedsięwzięciu. Kiedy występujemy w ten sposób na scenie, uważam, że upamiętniamy tym Dio. To jak nabożeństwo żałobne pod postacią rockowego koncertu. Myślę, że to daje fanom możliwość podziwiania talentu Dio na żywo, bez konieczności uciekania się do marnych jakościowo nagrań na YouTube.

Ceny biletów:

  • 110 złotych (przedsprzedaż)
  • 130 złotych (w dniu koncertu)

Bilety będą w sprzedaży od 1 sierpnia 2017 na: www.shopmetalmind.com.pl; www.eventim.pl; www.ebilet.pl; www.ticketpro.pl, www.ticketprotal.pl

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.