Jinjer ogłosił koncert w Krakowie. Zespół zagra w tym roku w Polsce trzy razy?

23.03.2021 09:43
Jinjer Fot. Grzegorz Ksel/REPORTER

Ukraińscy metalowcy z Jinjer ogłosili trasę koncertową jeszcze na ten rok. Muzycy uwzględnili w swoich planach także Polskę. Pojawią się w Krakowie.

Tatiana Shmailyuk to posiadaczka jednego  z aktualnie najpopularniejszych damskich głosów w metalu. Grupę Jinjer fani pokochali głównie za charyzmę i energię wokalistki. Muzycy mieli pojawić się w 2020 roku na festiwalu Pol'and'Rock, jednak ze względu na pandemię impreza odbyła się online z udziałem polskich artystów, którzy mogli zagrać na miejscu, w studiu w Warszawie. Jinjer potwierdził jednak, że pojawi się w Kostrzynie nad Odrą w 2021 roku.  Zespół ma wystąpić również w Ergo Arenie ze Slipknotem.

Jak się okazuje to nadal nie wszystkie koncerty formacji zaplanowane na ten rok w naszym kraju. Jeśli festiwale i duże hale to nie miejsce dla Was, możecie wziąć udział w mniejszym występie ukraińskich metalowców.

Jinjer wystąpi w Krakowie. Zespół zapowiedział jesienną trasę po Europie

Grupa Jinjer ogłosiła swoim fanom za pośrednictwem Facebooka, że już we wrześniu ruszy w europejską trasę koncertową. Towarzyszyć jej będą zespoły Humanity’s Last Breath oraz Hypno5e.

Jesteśmy bardzo podekscytowani ogłoszeniem tej krótkiej jesiennej trasy koncertowej po Europie. Będziemy koncertować razem z deathcore'owym Humanity's Last Breath oraz metalowcami z Hypno5e. Na koncertach prawdopodobnie po raz pierwszy będziecie posłuchać naszych nowych utworów na żywo, więc nie zaśpijcie!

Wśród planowanych przez zespół koncertów znalazł się też jeden w Polsce. Grupa zagra 20 września w krakowskim Hyde Parku, którego otwarcie zaplanowano na maj.

Jak czytamy na stronie organizatora polskiego wydarzenia, Knock Out Production:

Hype Park to nowe miejsce na mapie Krakowa, gdzie wszystkie wiosenne i letnie koncerty będą się odbywały w formie open air!

Grupa Jinjer od początku pandemii pracuje nad swoim nowym materiałem. Zespół właśnie wszedł do studia, żeby nagrać krążek pod roboczym tytułem #JINJER4. Jesienne koncerty będą pierwszą okazją, by usłyszeć nową muzykę Jinjer na żywo.

Jak opowiada Basista Eugene Abdukhanov:

Ci z was, którzy nas obserwują, musieli już słyszeć, że Jinjer pracuje nad nowym materiałem prawie od początku pandemii. To jedna z tych sytuacji, w których nawet najbardziej negatywne historie  mogą mieć pozytywny skutek. Zostaliśmy pozbawieni możliwości koncertowania na żywo, ale udało nam się skupić całą naszą kreatywność i frustrację, by zamienić je w nowe piosenki, które moim zdaniem są najlepszymi, jakie kiedykolwiek napisaliśmy. Jest złożony, ale jednocześnie chwytliwy jak diabli, odjazdowy, ale z taką paletą nut, dźwięków, a co najważniejsze: uczuć… ten nowy album może przenieść cały gatunek muzyki ekstremalnej na zupełnie nowy poziom i podnieść poprzeczkę jeszcze wyżej zarówno dla tego zespołu jak i dla sceny metalowej.

Polecamy

Jinjer w Krakowie. Bilety

Jak ostrzegają organizatorzy wydarzenia, ilość biletów na wydarzenie będzie mocno ograniczona. Wejściówki są dostępne na stronie Knock Out Production i ebilet.pl. Sprzedaż wejściówek ruszy już 25 marca o 12:00.

Ceny biletów:

  • Miejsca stojące - 109 złotych (w dniu koncertu 129 złotych)
  • Miejsca siedzące - 130 złotych (w dniu koncertu 150 złotych)
Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.