Judas Priest przyjedzie do Polski!

Urszula Drabińska
01.10.2014 15:18
Judas Priest przyjedzie do Polski! Fot. 84user, CC BY-SA 2.0

Heavymetalowcy z Judas Priest po 3 latach wrócą do Polski. Podczas trasy promującej „Redeemer of Souls” zahaczą o jedno z polskich miast.

Judas Priest zagra 27 czerwca 2015 roku w Atlas Arenie w Łodzi. Bilety na ten koncert są w sprzedaży od 2 października 2014 roku.

Rob Halford z ekipą po raz ostatni wystąpił w Polsce 14 kwietnia 2012 roku w katowickim Spodku. Kolejnych dwóch lat jego zespół na pewno nie zalicza do zmarnowanych.

W lipcu tego roku Judas Priest wydało 17. studyjny album „Redeemer of Souls”. Płyta odniosła spory sukces, także w Polsce. Stało się to dobrym pretekstem, by znów zawitać do naszego kraju.

Rob Halford już myśli o nowym albumie

Jeszcze nie wszyscy zdążyli wyuczyć się na pamięć tekstów z „Redeemer of Souls”, by na koncertach wykrzykiwać je razem z wokalistą, a ten już zapowiada, że ma ochotę na następną płytę.

W magazynie „Billboard” mówi o stworzeniu czegoś specjalnego:

Wciąż jest sens, wciąż są nowe wspaniałe metalowe piosenki do napisania, nowy wspaniały album do złożenia i kolejna trasa, w która można wyruszyć.

Rob Halford już chciałby się rzucić do pracy nad nowym krążkiem. Czy w czerwcu w Łodzi usłyszymy już kilka nowych utworów?

Ceny biletów na koncert 27.06.2015 r. w Łodzi:

trybuny – 155-199 zł
Golden Circle Early Entrance – 349 zł
Golden Circle – 249 zł
płyta – 199 zł

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.