Krzysztof Drabikowski's Батюшка w Krakowie [ZDJĘCIA]
30.08.2021 22:48
Krzysztof Drabikowski's Батюшка w Krakowie [ZDJĘCIA]
  • 16 Zobacz zdjęcia
Krzysztof Drabikowski's Батюшка w Krakowie [ZDJĘCIA]
30.08.2021 22:48

W krakowskim Holu odbył się koncert zespołu Krzysztof Drabikowski's Батюшка.Zobacz zdjęcia z wydarzenia!

Fani albumu "Panihida" przybyli 27 sierpnia do klubu Hol, by zobaczyć na żywo koncert grupy Krzysztof Drabikowski's Батюшка.

Krzysztof Drabikowski's Батюшка w Krakowie

Blackmetalowy zespół odprawił muzyczną liturgię w dawnym Hotelu Forum w Krakowie. Krzysztof Drabikowski's Батюшка to jeden z najbardziej tajemniczych projektów na polskiej scenie muzycznej. W swojej twórczości łączy black metal z nawiązaniami do wschodnioeuropejskiej muzyki cerkiewnej, a ich nazwa oznacza nic innego, jak prawosławnego duchownego. Dzięki swej bardzo oryginalnej muzyce i niebanalnej prezentacji grupa jest sensacją wśród fanów metalu nie tylko w Polsce.

Projekt Krzysztofa Drabikowskiego powrócił do grania na żywo po przerwie spowodowanej pandemią i w sierpniu odwiedził Kraków. Koncert podczas którego metalowe brzmienie nasycone zostało prawosławną estetyką i jej symbolami, zrobił ogromne wrażenie na miłośnikach gatunku.

Duże wrażenie robi również nowootwarty klub muzyczny HOL, który mieści się w krakowskiej Hali Forum usytuowanej na parterze dawnego Hotelu Forum. Brutali styczna architektura autorstwa Janusza Ingardena i całkowicie zachowany wystrój świetnie komponuje się bowiem z metalowymi koncertami.

Zobacz zdjęcia:

Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.