Max i Iggor Cavalera, założyciele Sepultury wystąpią w Warszawie

Joanna Chojnacka
17.07.2019 11:46
Max Cavalera|undefined Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

20 listopada 2019 roku bracia Cavalera wystąpią na koncercie w warszawskiej Progresji. Muzycy zagrają w Polsce utwory Sepultury.

Max i Iggor Cavalera, założyciele zespołu Sepultura, wystąpią w Warszawie z projektem Return Beneath Arise. Sepultura zalicza się do najważniejszych zespołów w historii metalu. W 1996 roku zespół opuścił frontman, Max Cavalera, który następnie stworzył zespół Soulfly. W 2006 roku z zespołu odszedł Iggor. Bracia założyli wspólnie zespół Cavalera Conspiracy, z którym nagrali 3 płyty, ostatnią w 2014 roku.

Max i Iggor Cavalera wystąpią w Warszawie

Bracia w czerwcu 2019 roku koncertowali w Ameryce Południowej w ramach trasy "Return Beneath Arise", a na ich setlistach przeważały utwory Sepultury. Z podobnym setem muzycy wyruszą wkrótce do Europy. Jeden z koncertów odbędzie się w Polsce, w warszawskiej Progresji.

Przeczytaj także

Max i Iggor Cavalera zagrają w Polsce 20 listopada 2019 roku. Przedsprzedaż biletów na wydarzenie Citi Handlowy rozpocznie się w czwartek 18 lipca o godzinie 10:00 i potrwa do piątku, 19 lipca do 9:00. Sprzedaż generalna biletów wystartuje w piątek o godzinie 10:00.

Soulfly wystąpi na trzech koncertach w Polsce

Max Cavalera najwyraźniej jest zadowolony z wizyt w Polsce. W czerwcu 2019 roku odwiedził nasz kraj w ramach Mystic Festivalu, a już wkrótce powróci na kolejne koncerty. Wraz z Soulfly Cavalera pojawi się w Warszawie, Poznaniu i Krakowie. Kapela wystąpi 28 lipca w Proximie, 29 lipca w Klubie u Bazyla, a 30 lipca w Starym Klasztorze.

Zobacz tez: Mystic Festival 2019: Zdjęcia z koncertu Vltimas, Soulfly, Powerwolf oraz In Flames

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.