Metalmania ogłosiła pierwsze gwiazdy festiwalu. Wśród nich blackmetalowcy z Mayhem

04.10.2019 10:03
Mayhem|undefined Fot. materiały prasowe

Jeden z najstarszych metalowych festiwali w Polsce powraca. Metalmania 2020 przenosi się do Warszawy i oferuje metalowcom zestaw gwiazd w lineupie.

Metalmania to kultowy, metalowy festiwal, który po raz pierwszy odbył się w katowickim Spodku w 1986 roku. Impreza pojawiała się na koncertowej mapie Polski aż do 2009 roku, a Śląsk stał się miejscem spotkań metalowej subkultury. Po 8 latach przerwy wydarzenie reaktywowano, a wkrótce festiwal przeniesie się do Warszawy.

Metalmania 2020. Kto zagra?

Jak deklarują organizatorzy Metalmania powróci z nowym składem, odświeżoną formułą i klimatem. Impreza odbędzie się 29 sierpnia 2020 w Warszawie na Letniej Scenie Progresji. Na festiwalu pojawi się czołówka światowej i polskiej sceny metalowej, nie zabraknie również dodatkowych atrakcji dla fanów metalu.

Przeczytaj także

Wśród artystów, którzy wystąpią na przyszłorocznej Metalmanii  pojawią się takie zespoły jak norweski blackmetalowy Mayhem, przedstawiciele szwedzkiej sceny doometalowej - Candlemass oraz At the Gates w specjalnym secie koncertowym z okazji 25-lecia albumu "Slaughter of the Soul". 

Metalmania 2020. Bilety

Sprzedaż biletów na wydarzenie rusza 4 października 2019 roku. Wejściówki  w cenie 180 złotych będzie można kupić na stronach: shop.metalmind.com.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.biletin.pl i www.ticketportal.pl.

Zobacz też: Anti-Flag wystąpi na koncercie w Polsce 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.