Metalowy festiwal w Polsce odwołany. Jak można zwrócić bilety?

24.05.2022 11:05
Festiwal metalowy Fot. shutterstock.com; zdjęcie poglądowe

Niestety jeden z festiwali zaplanowanych na lipiec został odwołany. Dlaczego tak się stało i w jaki sposób można oddać zakupione bilety?

Organizatorzy Metal Hammer Festival poinformowali, że impreza zostanie odwołana. Przeczytajcie oświadczenie, w którym wyjaśniono, jak można zwrócić bilety zakupione na festiwal.

Polecamy

Metal Hammer Festival odwołany. Jak można zwrócić bilety?

Będziecie musieli zmienić swoje koncertowe plany. Metal Hammer Festival nie odbędzie się, o czym poinformowali organizatorzy:

Z przykrością przekazujemy, że Metal Hammer Festival 2022 został odwołany. Problemy logistyczne będące wynikiem wojny w Ukrainie spowodowały, że zespół Deftones postanowił odwołać ostatnie koncerty na trasie, w tym występ na Metal Hammer Festival 2022 w Polsce.

Deftones również wydał oficjalne oświadczenie w tej sprawie:

Ze względu na trudności logistyczne nasz przyjazd do Rumunii oraz do Polski okazał się niemożliwy do zrealizowania. Zrobimy jednak wszystko, aby do Was wkrótce powrócić!

Aby zwrócić bilet na to wydarzenie, należy zgłosić się do punktu, w którym został zakupiony.

Przypomnijmy, że impreza miała się odbyć 13 lipca w katowickim Spodku. Na festiwalu fani mieli zobaczyć oprócz Deftones również Ugly Kid Joe, Therapy?, Unto Others oraz A.A.Williams.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.