Nergal i John Porter znowu razem. Me And That Man zagrali na Castle Party 2022 [ZDJĘCIA]
11.07.2022 13:30
Nergal i John Porter znowu razem. Me And That Man zagrali na Castle Party 2022 [ZDJĘCIA]
  • 18 Zobacz zdjęcia
Nergal i John Porter znowu razem. Me And That Man zagrali na Castle Party 2022 [ZDJĘCIA]
11.07.2022 13:30

Nergal i John Porter znowu zagrali wspólnie koncert. Tym razem muzycy wystąpili na festiwalu Castle Party w Bolkowie.

Castle Party to jeden z największych w Europie festiwali muzyki dedykowanych fanom gotyckiego rocka. Pierwsza edycja imprezy odbyła się w 1994 roku, a w imprezie wzięło udział około 300 osób. Obecnie jest największy tego typu festiwal w tej części Europy, na który przyjeżdżają fani z całego świata.

Nergal i John Porter zagrali na Castle party 2022

Zespołu Me And That Man nie trzeba nikomu przedstawiać. Dowodzona przez Adama Darskiego grupa cieszy się ogromną popularnością nie tylko w Polsce. Zespół ma zaplanowane koncerty na wielu renomowanych festiwalach, w tym na Wacken Open Air 2022.

Polecamy

Me and That Man to zespół, który powstał z inicjatywy lidera Behemoth, Adama "Nergala" Darskiego. Krytycy określają ich muzykę jako połączenie rocka, mrocznego bluesa, folku i country. Grupa powstała w 2016 roku. Debiutancki album formacji nosił tytuł "Songs of Love and Death" i ukazał się 24 marca 2017 roku.

Grupa podczas ostatnich koncertów na zagranicznych festiwalach wstępowała bez Johna Portera. Na Castle Party w Bolkowie Nergal i John powrócili jednak do wspólnych występów i zachwycili zgromadzoną na zamku publiczność. Na scenie zabrakło jednak Sashy Boole, muzyka Me And That Man, który zamienił gitarę na karabin i pojechał walczyć o swoją ojczyznę.

Prócz Me And That Man w Bolkowie zagrali między innymi Blutengel, New Model Army, She Past Away, Nitzer Ebb czy Lacuna Coil.

Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.