Nothing But Thieves i Cigarettes After Sex na Rock In Summer 2018

Aleksandra Degórska
11.04.2018 12:06
Nothing But Thieves zagra na |undefined Fot. kadr z wideo

Letni festiwal wraca po kilkuletniej przerwie. Sprawdźcie, kto jeszcze wystąpi na tym wydarzeniu.

Oto kolejna letnia impreza, która zainteresuje niejednego fana festiwalowych wrażeń. Po trzyletniej przerwie Rock In Summer wraca do Parku Sowińskiego w Warszawie. Impreza odbędzie się 15 sierpnia 2018.

Na Rock In Summer 2018 zagrają: Nothing But Thieves, Cigarettes After Sex, Borns, Welshly Arms i Sonbird. Sprzedaż biletów na wydarzenie wystartuje 17 kwietnia 2018.

Rock In Summer 2018: line-up

Dotychczasowe występy Nothing But Thieves spotkały się z ciepłym przyjęciem fanów na całym świecie. Zostali ulubieńcami polskiej publiczności, przed którą występowali już wielokrotnie, m.in. na Przystanku Woodstock 2017. Fanów zdobyli przebojami „Wake Up Call”, „Trip Switch” czy „Graveyard Whisteling”, a w ubiegłym roku powrócili płytą „Broken Machine”.

 Natomiast Cigarettes After Sex to ambient-popowa grupa, na czele której stoi Greg Gonzalez. Na koncertach zespołu panuje niepowtarzalna atmosfera, a dotychczasowe występy w Polsce cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród fanów i wyprzedawały się na pniu.

BØRNS to 24-letni muzyk pochodzący z Michigan. Jak sam twierdz, tworzył utwory melancholijne, nostalgiczne, a Los Angeles zmienił jego kierunek twórczości. W październiku 2017 roku ukazał się jego pierwszy długogrający album zatytułowany „Dopamine”.

Welshly Arms świetnie łączy alternatywny i garażowy rock spod znaku The Black Keys czy Jacka White’a z brzmieniami bluesowymi i gospel. 8 czerwca 2018 ukaże się nowy album zespołu zatytułowany „No Place Is Home”. Płytę promuje singiel „Sanctuary”.

Zespół SONBIRD tworzy czwórka przyjaciół z Żywca, którzy tworzą indierockowe piosenki wykonane z rzadko spotykanym zaangażowaniem. Pierwszy singiel „Ląd” zanotował już łącznie ponad 280 tysięcy odtworzeń na YouTube.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.