Orange Warsaw Festival 2018: Znamy kolejnych wykonawców

Maciej Koprowicz
07.05.2018 15:25
Orange Warsaw Festival 2018: Znamy kolejnych wykonawców Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Do lineupu festiwalu dołączyło dwóch kolejnych artystów, którzy na Służewcu wykonają swój premierowy materiał.

Organizatorzy Orange Warsaw Festival ujawnili dwóch wykonawców, którzy zaprezentują się przed publicznością w stolicy 2 czerwca 2018. Tym razem przyszedł czas na polskie gwiazdy – zagrają Mela Koteluk i The Dumplings Orkiestra.

Mela Koteluk

Malwina Koteluk, bo tak naprawdę nazywa się Mela, tworzy muzykę z pogranicza rocka i popu z poetyckimi tekstami. Zadebiutowała w 2012 roku albumem „Spadochron”. Już pierwszy album przyniósł jej rozgłos na muzycznej scenie – wielkimi przebojami były utwory „Melodia ulotna”, „Dlaczego drzewa nic nie mówią”, „Działać bez działania” i tytułowy. Sukces „Spadochronu” powtórzył krążek „Migracje” z 2014, z przebojowymi singlami „Fastrygi” i „Żurawie origami”.

The Dumplings Orkiestra

The Dumplings to electropopowy duet w składzie Justyna Święs-Kuba Karaś. Dzięki teledyskom na YouTube stali się muzyczną sensacją na polskim rynku, a ich dwa albumy, „No Bad Days” i „Sea You Later” okazały się przełomowymi wydawnictwami dla polskiej sceny alternatywnej. Takie kawałki, jak „Betonowy las”, „Technicolor Yawn”, „Nie gotujemy”, „Kocham być z Tobą” to już popowa klasyka. Pod hasłem The Dumplings Orkiestra Justyna i Kuba wykonują swoje utwory z towarzyszeniem instrumentów smyczkowych, sekcji dętej i perkusji.

Koncerty Meli i The Dumplings Orkiestra mogą być nie lada gratką dla fanów tych wykonawców. Organizatorzy zapewniają bowiem, że na Orange Warsaw Festivalu wykonają podczas swoich koncertów premierową muzykę.

Orange Warsaw Festival 2018 – kto zagra?

Tegoroczna edycja Orange Warsaw Festival odbędzie się w dniach 1-2 czerwca 2018 na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu w Warszawie. Do tej pory ogłoszono występy Florence+The Machine, LCD Soundsystem, Sama Smitha, Tyler, The Creator i Dui Lipy.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.