Papa Roach wystąpi na polskim festiwalu w 2018 roku

Aleksandra Degórska
09.03.2018 10:57
Wokalista grupy Papa Roach|undefined Fot. Retna/Photoshot/REPORTER/East News

Zespół odwiedzi nasz kraj w ramach promocji krążka zatytułowanego „Crooked Teeth”.

Kolejna edycja imprezy odbędzie się w dniach 15-18 sierpnia 2018 roku w Straszęcinie. Dotychczas ogłoszono, że na festiwalu zobaczymy Gogol Bordello, Russkaja i Zebrahead, jak również Delain i Gloryhammer. Z polskich artystów usłyszymy Dżem, Luxtorpeda i KSU ze specjalnym koncertem na 40-lecie zespołu.

Festiwal zbliża się nieubłaganie i organizatorzy postanowili zdradzić, kto jeszcze pojawi się w Straszęcinie. Headlinerem imprezy będzie zespół Papa Roach.

Papa Roach na Czad Festiwalu 2018

Zespół wystąpi w ramach promocji albumu „Crooked Teeth”, który pojawił się 19 maja 2017. Na następcy albumu „F.E.A.R.” z 2015 roku pojawiły się taki kompozycje, jak m.in. tytułowy „Crooked Teeth” czy „Born For Greatness”, do którego powstał klip z niepełnosprawnymi performerami.

Czad Festiwal 2018 - bilety

Karnety na koncerty w środę, czwartek, piątek oraz sobotę są dostępne w cenie 259 zł oraz pole namiotowe w cenie 59 zł dostępne są na stronie Czad Festiwalu.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.