Niepełnosprawni performerzy w nowym klipie Papa Roach do „Born For Greatness”

Aleksandra Degórska
06.02.2018 11:15
Niepełnosprawni performerzy w nowym klipie Papa Roach do „Born For Greatness” Fot. kadr z wideo

Teledysk nagrano do utworu z ostatniej płyty „Crooked Teeth”. Obejrzyjcie to wideo.

19 maja 2017 nakładem Eleven Seven Music ukazał się album Papa Roach zatytułowany „Crooked Teeth”. Prace nad krążkiem ruszyły jeszcze w 2016 roku, a dokładniej w maju, gdy formacja ruszyła ze zbiórkę crowdfundingową na serwisie PledgeMusic. Za produkcję płyty wzięli się Nicholas „Ras” Furlong i Colin Brittain.

Na następcy albumu „F.E.A.R.” z 2015 roku pojawiły się taki utwory, jak m.in. tytułowy „Crooked Teeth” czy „Born For Greatness”, w którym jako producent pojawił się Jason Evigan. Niecały rok po premierze ostatniego krążka Papa Roach zaprezentował teledysk właśnie do tej kompozycji.

W klipie pojawili się Aaron „Wheelz” Fotheringham, Jen Bricker and Jean Sok - osoby niepełnosprawne, które pomimo ograniczeń stali się znanymi osobowościami estrady. Za reżyserię wideo odpowiedzialny jest Bryson Roatch.

Wokalista Jacoby Shaddix tak wypowiedział się na temat tego teledysku:

To wideo ma pokazać wszystkim, że mimo przeciwności losu urodziłeś się dla chwały.

W najbliższym czasie Papa Roach ruszy w trasę z A Day To Remember zaplanowaną na luty i marzec. Natomiast w kwietniu 2018 rozpocznie się tournee po Ameryce Północnej.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.