Philip H. Anselmo & The Illegals wystąpią w Warszawie w 2019 roku. Zagrają set Pantery

Joanna Chojnacka
01.03.2019 15:01
Philip H. Anselmo & The Illegals|undefined Fot. materiały prasowe

Już 14 lipca 2019 roku Phil Anselmo wraz z projektem The Illegals zagrają koncert w warszawskiej Progresji. Set spodoba się w szczególności fanom Pantery.

W jednym z ostatnich wywiadów Phil Anselmo opowiadał o swojej nowej muzyce, którą obawia pokazać się światu ze względu na przepełniający ją mrok i niebywałą ciężkość. Jednak zanim usłyszymy tajemnicze En Minor, wokalista zapowiedział trasę koncertową. Jest ona szczególną niespodzianką dla fanów Pantery, ponieważ muzyk zapowiedział, że nie zabraknie na niej hitów nieistniejącej już formacji. 

Przeczytaj także

Philip H. Anselmo & The Illegals w Warszawie w 2019 roku

Były frontman metalowej grupy Pantera i wokalista znany między innymi z działalności w zespołach takich jak DOWN czy Superjoint Ritual, wystąpi w swojej solowej odsłonie 14 lipca 2019 roku w warszawskim klubie Progresja. Amerykański muzyk, wraz z projektem The Illegals, ma na koncie już dwa studyjne albumy, w tym krążek „Choosing Mental Illness As A Virtue”, wydany przez jego własną wytwórnię – Housecore Records.

Trasa „Choosing Mental Illness Tour” będzie promować będzie powyższy album, ale Anselmo obiecuje, że specjalnie dla fanów zgromadzonych w Warszawie, grupa wykona koncertowy set składający się z utworów legendarnej Pantery! Takich kultowych numerów jak chociażby „I’m Broken” czy „Walk” z pewnością nie zabraknie. 

Zobacz też: >>Koncerty Pantery z hologramem Dimebaga<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.