Pol'and'Rock Festival 2022: Gwiazda zrezygnowała z występu. Kto ją zastąpi?

28.06.2022 13:29
Pol'and'Rock Festival Fot. Piotr Zagiell/East News

Jedna z gwiazd zrezygnowała z występu na Pol'and'Rock Festival. Przeczytajcie ogłoszenie organizatora.

Na pewno już nie możecie doczekać się 28. edycji Pol'and'Rock Festival, która odbędzie się w dniach 4-6 sierpnia na lotnisku Czaplinek - Broczyno. Co tydzień organizatorzy ogłaszają kolejne gwiazdy, które mają się pojawić na imprezie. Jednak okazuje się, że jedna z wcześniej ogłoszonych gwiazd nie pojawi się jednak na festiwalu. Z tego powodu inny, polski zespół, który był ogłoszony jako gwiazda Małej Sceny, zagra na Dużej. Sprawdźcie szczegóły.

Polecamy

Pol'and'Rock Festival 2022: Gwiazda zrezygnowała z występu. Kto ją zastąpi?

Organizatorzy poinformowali festiwalowiczów, że zespół The Exploited nie zagra na Pol'and'Rock, w związku z czym ogłoszony wcześniej Sztywny Pal Azji wystąpi nie na Małej, a na Dużej Scenie. Koncert kapeli odbędzie się 4 sierpnia o 16:50.

sztywny pal
Polecamy

Wśród ogłoszonych dotąd wykonawców znajdują się m.in. Limp Bizkit, King Gizzard & the Lizard Wizard, GWAR, Wolf Alice, Cluth, Tagada Jones i Kwiat Jabłoni. Festiwal będzie mieć formę pokojowej manifestacji - przesłaniem wydarzenia jest: wojnie NIE! Festiwal jest otwarty, niebiletowany.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.