Pol'and'Rock Festival 2020 z nowym ogłoszeniem zaskoczył fanów imprezy

21.01.2020 09:45
Pol'and'Rock|undefined Fot. PIOTR DZIURMAN/REPORTER

Poznaliśmy kolejną gwiazdę festiwalu w Kostrzynie nad Odrą. Takiego ogłoszenia fani imprezy pewnie się nie spodziewali.

Pol'and'Rock Festival to miejsce, gdzie nie istnieją podziały. Także te muzyczne. Na imprezie pojawia się przekrój różnych gatunków muzycznych, dzięki czemu w kilkudniowym line-upie każdy może znaleźć coś dla siebie. W 2019 roku w czasie gdy na Dużej Scenie festiwalu łoiła grupa Decapitated, na Małej Scenie trwał koncert Majki Jeżowskiej.

Pol'and'Rock Festival 2020: Kto zagra?

W 2020 roku na festiwalu organizowanym przez Jurka Owsiaka zobaczymy Dropkick Murphys, autorów hitu "Rose Tattoo" z Bostonu. Kolejny artysta, który pojawi się w Kostrzynie nad Odrą to zespół King Gizzard & The Lizard Wizard, czyli światowa czołówka rocka psychodelicznego. Fani grupy domyślali się, że po premierze "Planet B" z 2019 roku muzycy przyjadą na koncert do Polski. Jednak większość z nich obstawiała, że pojawią się oni w Katowicach na OFF Festivalu Artura Rojka.

Przeczytaj także

Muzycy wystąpią na Dużej Scenie Pol'and'Rock. Na więcej szczegółów na temat występu będziemy musieli jeszcze poczekać.

Pol’and’Rock Festival to impreza organizowana przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wydarzenie jest jednym z największych muzycznych eventów w Polsce i w Europie. Poza koncertami na Pol'and'Rocku można uczestniczyć w warsztatach, wykładach, a nawet Antyrasistowskich Mistrzostwach Polski w Piłce Nożnej. W 2020 roku wydarzenie odbędzie się po raz 26.

Zobacz też: "Dotyk Woodstock.pl": ruszyła zbiórka na album fotograficzny z Pol'and'Rock Festival 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.