"Dotyk Woodstock.pl": ruszyła zbiórka na album fotograficzny z Pol'and'Rock Festival

29.10.2019 15:20
Foto: Grzegorz Wójcik|undefined Fot. Grzegorz Wójcik

Uznany polski fotograf zbiera fundusze na wydanie albumu zawierającego piękne, niepublikowane wcześniej zdjęcia z Pol'and'Rock Festival.

Grzegorz Wójcik to uznany polski fotograf, który przez ostatnich 8 lat przemierzył całe kilometry podczas festiwalu Pol'and'Rock, uwieczniając na swoim aparacie uczestników wydarzenia. W swojej twórczości postanowił pójść pod prąd i zamiast skupiać się na wykonawcach podczas koncertów, skupił się na tym co działo się przez sceną - na ludziach. W ten sposób zgromadził olbrzymią ilość niepowtarzalnych fotografii. Teraz planuje wydać swoje dzieła w formie albumu. Ruszyła zbiórka.

"Dotyk Woodstock.pl" - zbiórka na album fotograficzny z Pol'and'Rock Festival

Grzegorz Wójcik pragnie wydać swoje wcześniej niepublikowane fotografie w formie albumu, a następnie udostępnić je szerszej publiczności. Do tego potrzebuje jednak funduszy. W tym celu rozpoczął internetową zbiórkę, którą może wesprzeć na stronie PolakPotrafi.pl.

Przeczytaj także

W albumie miałoby znaleźć się 48 zdjęć, w tym 40 nigdy wcześniej nie publikowanych. Część zdjęć wchodzących w skład albumu, została wyróżniona w prestiżowym konkursie International Photography Awards w 2019 roku. Sam autor w trakcie swojej 20-letniej kariery zdobył wiele nagród, w tym między innymi medale w konkursach Prix De La Photographie Paris, Moscow International Foto Awards i Tokyo International Foto Awards.

Zobacz też: Para z okładki płyty Woodstock 69' po 50 latach nadal jest razem

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.