Powerwolf odwołuje koncerty w 2021 roku. Co z biletami?

31.08.2021 19:42
Powerwolf odwołuje koncerty w 2021 roku. Co z biletami? Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Arcykapłani metalu, niemiecki zespół Powerwolf, nie przyjadą do Polski w 2021 roku. Muzycy przenieśli swoją trasę koncertową. Sprawdź szczegóły!

Grupa Powerwolf z nadzieją na lepszy koncertowo rok 2021 ogłosiła europejską trasę. Na liście występów nie mogło zabraknąć także Polski, gdzie zespół ma spore grono fanów. Niestety grupa nie wystapi w październiku 2021 roku w Katowicach.

Powerwolf przekłada trasę koncertową

Grupa Powerwolf od lat niezmiennie cieszy się niesłabnącą popularnością, a każdy kolejny album przyjmowany jest niezwykle entuzjastycznie zarówno przez fanów, jak i krytyków muzycznych.

Polecamy

Najnowszy krążek zatytułowany jest "Call Of The Wild" i ukazał się 9 lipca 2021 roku nakładem Napalm Records. Grupa miała również wyruszyć w trasę, którą niestety przeniosła na inny termin.

Koncert Powerwolf w naszym kraju miał się odbyć 18 października 2021 roku w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Katowicki występ grupy odbędzie się jednak dopiero 14 listopada 2022 roku w Spodku. Wraz z Powerwolf na scenie pojawią się wyjątkowi goście: brytyjskie Dragonforce oraz Warkings z Grecji.
Wszystkie posiadane bilety na koncert będą honorowane w nowym terminie wydarzenia. W związku z powyższą zmianą, bilety można już także zwrócić lub wymienić w miejscu ich zakupu.

Zobacz również: IRA zagrała w Krakowie w ramach festiwalu Lato na Fortach [ZDJĘCIA] 

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.