Poznaliśmy kolejnych artystów Najpiękniejszej Domówki Świata, internetowej wersji festiwalu Pol'And'Rock

16.06.2020 12:13
Poznaliśmy kolejnych artystów Najpiękniejszej Domówki Świata, internetowej wersji festiwalu Pol'And'Rock Fot. . PIOTR DZIURMAN/REPORTER/East News

Właśnie ogłoszono kolejnych artystów Najpiękniejszej Domówki Świata, czyli imprezy online, która powstała w zamian za tegoroczny festiwal Pol’And’Rock. Kto zagra podczas specjalnego wydarzenia?

Jurek Owsiak ogłosił właśnie trzech kolejnych artystów, którzy wystąpią na wirtualnych scenach pod koniec lipca. Wydarzenie odbędzie się w studiu WOŚP w Warszawie w dniach 30 lipca - 1 sierpnia i transmitowane będzie w Internecie na cały świat.

Nowymi artystami, zapowiedzianymi do występu na specjalnej scenie są: grupa Kwiat Jabłoni, grupa Raz Dwa Trzy oraz Majka Jeżowska.

Przeczytaj także

Trzydziestolecie grupy Raz Dwa Trzy

Warto zauważyć, że występ grupy Raz Dwa Trzy będzie specjalnym wydarzeniem, także z powodu 30 rocznicy powstania zespołu. Grupa dowodzona przez Adama Nowaka wielokrotnie występowała już podczas Przystanku Woodstock / Pol’And’Rock Festival. Teraz wystąpi pierwszego dnia internetowej imprezy.

Grupa Kwiat Jabłoni dostała zaproszenie na Najpiękniejszą Domówkę Świata po świetnym przyjęciu na Małej Scenie Pol’And’Rock w zeszłym roku. Zespół wygrał w plebiscycie Złotego Bączka, zdobywają ponad 10 tys. głosów. Artyści - Kasia i Jacek Sienkiewiczowie, prywatnie dzieci lidera zespołu Elektryczne Gitary, Kuby Sienkiewicza, zdobyli więcej głosów niż Agnieszka Chylińska i Majka Jeżowska w specjalnym plebiscycie publiczności.

Przeczytaj także

Majka Jeżowska w podwójnej roli

Ta druga wystąpi jednak na tegorocznym wydarzeniu specjalnym. I to w podwójnej roli. Poza standardowym koncertem, Jeżowska będzie też gościem spotkania Akademii Sztuk Przepięknych, gdzie przeprowadzi rozmowę na temat swojej twórczości, inspiracji i innych ciekawych tematów.

Przeczytaj także

Najpiękniejsza Domówka Świata – kto jeszcze zagra?

Dotychczas ogłoszono także kilu innych artystów. Są to, m.in happysad, Romantycy Letnich Obyczajów i Piotr Bukartyk.

Ogłoszono też grono osób, z którymi przeprowadzone zostaną rozmowy. Są to: bracia Sekielscy, Andrzej Mleczko, Janusz Gajos, czy dziennikarka i reżyserka Ewa Ewart.

Przeczytaj także

Najpiękniejsza Domówka Świata – kiedy się odbędzie?

Wydarzenie zaplanowane jest na 30 lipca i potrwa do 1 sierpnia. W jego ramach odbędzie się seria koncertów i spotkań, a całość stanowić będzie wirtualną wersję słynnego Pol’And’Rock Festiwalu, który co roku cieszy się ogromną popularnością publiczności.

Czytaj także: Wokalista The Darkness wylądował w szpitalu w dziwnych okolicznościach. Szorty stopiły mu się na skórze.

 

Michał Kaczoń Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.