Poznaliśmy kolejnych wykonawców Open’er Festival 2018

Maciej Koprowicz
16.02.2018 13:00
Poznaliśmy kolejnych wykonawców Open’er Festival 2018 Fot. PAWEL SKRABA/REPORTER/EAST NEWS

Organizatorzy festiwalu w Gdyni ujawnili kolejnych czterech artystów, którzy wystąpią na festiwalowych scenach w tym roku.

Tegoroczna edycja jednego z największych festiwali muzycznych w Polsce odbędzie się w dniach 4-7 lipca 2018 w Gdyni. Znamy już coraz więcej gwiazd imprezy. Dziś ogłoszono, że na Open’erze wystąpią Glass Animals, Kali Uchis, Young Fathers i Little Simz.

Glass Animals to zespół indierockowy z Oxfordu w Anglii. W jego muzyce słychać wpływy między innymi psychodelii, trip-hopu i muzyki elektronicznej. Ma na koncie dwa albumy – „Zaba” z 2014 i „How To Be A Human Being” z 2016.

Kali Uchis to amerykańska piosenkarka pochodzenia kolumbijskiego. Wykonuje muzykę pop, r’n’b i soul. W 2015 ukazała się jej debiutancka EP „Por Vida”.

Young Fathers pochodzą z Edynburga w Szkocji. Tworzą muzykę nazywaną alternatywnym rapem – w ich muzyce słuchać też pewne wpływy rocka i elektro. W marcu 2018 ukaże się ich trzeci album „Cocoa Sugar”.

Little Simz to angielska raperka pochodzenia nigeryjskiego. Nagrała dwa albumy – „A Curious Tale of Trials + Persons” i „Stillness in Wonderland”.

Dziś ogłoszono także koncert francuskiego zespołu rockowego La Femme.

Open'er Festival 2018 - kto zagra i gdzie kupić bilety?

Wśród ogłoszonych do tej pory gwiazd Open’er Festival są Arctic MonkeysDepeche Mode, Gorillaz, Nick Cave And The Bad Seeds, Massive Attack, David Byrne i Bruno Mars. Bilety dostępne na eBilet.pl.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.