Poznaliśmy kolejnych wykonawców Open’er Festival 2018

Maciej Koprowicz
16.02.2018 13:00
Poznaliśmy kolejnych wykonawców Open’er Festival 2018 Fot. PAWEL SKRABA/REPORTER/EAST NEWS

Organizatorzy festiwalu w Gdyni ujawnili kolejnych czterech artystów, którzy wystąpią na festiwalowych scenach w tym roku.

Tegoroczna edycja jednego z największych festiwali muzycznych w Polsce odbędzie się w dniach 4-7 lipca 2018 w Gdyni. Znamy już coraz więcej gwiazd imprezy. Dziś ogłoszono, że na Open’erze wystąpią Glass Animals, Kali Uchis, Young Fathers i Little Simz.

Glass Animals to zespół indierockowy z Oxfordu w Anglii. W jego muzyce słychać wpływy między innymi psychodelii, trip-hopu i muzyki elektronicznej. Ma na koncie dwa albumy – „Zaba” z 2014 i „How To Be A Human Being” z 2016.

Kali Uchis to amerykańska piosenkarka pochodzenia kolumbijskiego. Wykonuje muzykę pop, r’n’b i soul. W 2015 ukazała się jej debiutancka EP „Por Vida”.

Young Fathers pochodzą z Edynburga w Szkocji. Tworzą muzykę nazywaną alternatywnym rapem – w ich muzyce słuchać też pewne wpływy rocka i elektro. W marcu 2018 ukaże się ich trzeci album „Cocoa Sugar”.

Little Simz to angielska raperka pochodzenia nigeryjskiego. Nagrała dwa albumy – „A Curious Tale of Trials + Persons” i „Stillness in Wonderland”.

Dziś ogłoszono także koncert francuskiego zespołu rockowego La Femme.

Open'er Festival 2018 - kto zagra i gdzie kupić bilety?

Wśród ogłoszonych do tej pory gwiazd Open’er Festival są Arctic MonkeysDepeche Mode, Gorillaz, Nick Cave And The Bad Seeds, Massive Attack, David Byrne i Bruno Mars. Bilety dostępne na eBilet.pl.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.