Poznaliśmy pierwszych artystów, którzy wystąpią na OFF Festivalu 2019

Joanna Chojnacka
04.12.2018 11:28
Off Festival|undefined Fot. OFF Festival/Facebook

Do OFF Festivalu 2019 roku zostało jeszcze 9 miesięcy, Jednak poznaliśmy właśnie pierwszych artystów, którzy pojawią się w Dolinie Trzech Stawów. 

Na jednym z największych festiwali muzyki alternatywnej w Polsce organizowanym przez Artura Rojka wystąpiło już wielu artystów światowego formatu. Na poprzednich edycjach OFF Festivalu mogliśmy usłyszeć między innymi Iggy'ego Popa, Patti Smith czy PJ Harvey. W 2019 roku impreza powraca do Katowic z nowym line-upem.

Kto wystąpi na OFF Festivalu 2019?

Na przyszłorocznej edycji OFF Festivalu, w Dolinie Trzech Stawów zobaczymy między innymi Tobiasza Bilińskiego, znanego pod pseudonimem Perfect Son, który niedawno podpisał umowę z kultową wytwórnią Sub Pop. Poza tym na scenie wystąpi Daughters z miasta H.P. Lovecrafta, którzy zagrali na pożegnalnej trasie The Dillinger Escape Plan, The Gaslamp Killer, postpunkowy akcent w postaci Lebanon Hanover, psychodeliczne rytmy Boogarins, funkowy The Comet Is Coming oraz egzotyczny Bamba Pana & Makaveli.

OFF Festival 2019 - bilety

Bilety na festiwal są już dostępne na stronie offsklep.pl. Póki co istnieje możliwość kupna jedynie karnetów trzydniowych na wydarzenie w cenie 290 złotych i miejsca na polu namiotowym na terenie imprezy za 80 złotych

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.