Riverside na Metal Hammer Festival 2015!

Magda Słomka
04.02.2015 11:25
Riverside na Metal Hammer Festival 2015! Fot. materiały prasowe

Pierwszą polską gwiazdą festiwalu w Katowicach będzie Riverside! Czym zaskoczą nas muzycy?

Pierwszy Metal Hammer Festival odbywający się pod szyldem „Prog Edition” zbliża się wielkimi krokami. Wiemy już, że pierwszą zagraniczną gwiazdą imprezy, która pojawi się 27 czerwca 2015 roku na katowickiej scenie, będzie zespół Dream Theater! Za nami kolejne ogłoszenie - pierwszą polską kapelą, która wystąpi na MHF 2015 jest Riverside!

Grupa już w marcu 2015 roku wejdzie do studia nagraniowego, by zarejestrować swój szósty studyjny krążek - „Love, Fear and the Time Machine”.

Muzycy zapowiedzieli, że słuchacze będą mieli możliwość zapoznania się z premierowymi kawałkami podczas występów Riverside na letnich festiwalach! Według zapowiedzi basisty, Mariusza Dudy, na scenie w Katowicach usłyszymy więc zupełnie nowe oblicze zespołu.

Teraz będzie bardzo dużo melodii ubranych w zupełnie inne klimaty. Zmieniamy się jako zespół, dojrzewamy, przede wszystkim chcemy jednak nagrywać różne płyty, których się świetnie słucha. A nowy album będzie jak haust świeżego powietrza, kompletnie inny niż wszystko, co było do tej pory.

Jeśli macie ochotę śledzić ich poczynania i dowiedzieć się co u nich słychać, zawsze możecie wejść na specjalnie założony profil zespołu na Instagramie. Dlaczego specjalny? Artyści stworzyli go, by fani mogli podglądać postępy w pracach nad ich szóstym kolejnym krążkiem!

Dlaczego jeszcze warto zobaczyć Riverside już 27 czerwca 2015 roku? Choćby dlatego, że w trakcie występu kapeli usłyszymy 5. najlepszego basistę 2014 roku na świecie... Według „Prog Magazine” został nim właśnie Mariusz Duda! Gratulujemy! :)

mhf_facebook_DT_River[1]

Metal Hammer Festival 2015

Prog Edition

Sobota, 27 czerwca 2015 roku

Spodek – Katowice

Start - godz.14.00

Ceny biletów (przedsprzedaż):

160 PLN - płyta

185 PLN - sektor czerwony i niebieski do 10 rzędu

155 PLN - sektor niebieski od 11 rzędu

255 PLN - sektory H, J

350 PLN - loża

W dniu koncertu bilety droższe o 20 PLN.

Magda Słomka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.