Ruszyła sprzedaż biletów na koncert Kiss w Polsce

Aleksandra Degórska
09.11.2018 10:57
Kiss w Polsce - ruszyła sprzedaż biletów|undefined Fot. Sputnik/EAST NEWS

Sprawdźcie, w jakiej cenie kupicie wejściówki na koncert grupy Kiss w Polsce w 2019 roku.

Zespół Kiss postanowił wyruszyć w pożegnalną trasę koncertową, która będzie zwieńczeniem 45-letniej karieru grupy. Muzycy w końcu odwiedzą również nasz kraj. Polscy fani będą mogli podziwiać artystów na scenie już 18 czerwca 2019 roku TAURON Arena Kraków.

Kiss w Polsce w 2019 - ruszyła sprzedać biletów

Wejściówki do ogólnej sprzedaży trafiły 9 listopada 2018 o godzinie 10:00. Bilety na koncert Kiss kupicie w cenach 185 zł, 225 zł, 255 zł, 325 zł, 375 zł, 395 zł na stronie livenation.pl.

>> TUTAJ KUPISZ BILET NA KONCERT KISS W POLSCE <<

foto: materiały prasowe Fot. foto: materiały prasowe

Kiss zagra koncert w Polsce w 2019

Zespół przez dziesięciolecia udowodnił, że tworzy kultowe i rock'n'rollowe show. Członkowie The Rock & Roll Hall of Fame, z ponad 100 milionami sprzedanych albumów, podkreślają, że ta trasa jest dedykowana milionom fanów z KISS Army:

Wszystko, co zbudowaliśmy i wszystko, co zdobyliśmy w ciągu ostatnich czterech dekad nie byłoby możliwe, gdyby nie miliony ludzi na całym świecie, którzy przez te lata wypełniali kluby, areny i stadiony. To będzie największe święto dla tych, którzy nas widzieli i ostatnia szansa, którzy nie mieli jeszcze okazji. KISS Army - żegnamy się ostatnią trasą koncertową podczas największych koncertów.  
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.