Slayer zagra koncert w Polsce w 2019 roku

Joanna Chojnacka
03.12.2018 10:15
Slayer|undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Slayer powraca na kolejny koncert do Polski. Grupa w podziękowaniu dla fanów przedłuży swoją trasę pożegnalną i zagra ponownie w naszym kraju.

Slayer po ponad 37 latach na scenie, po wydaniu 12 albumów studyjnych i wielu albumów koncertowych, po 3000 zagranych koncertów we wszystkich zakątkach świata, zdobyciu pięciu nominacji i dwóch nagród GRAMMY kończą działalność. Po raz kolejny muzycy chcą pożegnać się z polską publicznością.

Slayer zagra w Polsce w 2019 roku

Po koncercie, który odbył się 27 listopada w łódzkiej Atlas Arenie, Slayer ogłasza, że wróci do fanów, ale tym razem po raz ostatni. 4 czerwca grupa pojawi się w Arenie Gliwice w ramach trasy World Final Tour. Na wydarzeniu pojawią się wyjątkowi goście specjalni. 

Slayer w Polsce - bilety

Bilety na koncert Slayera w cenie od 190 złotych będą dostępne w ogólnej sprzedaży od 5 grudnia od 10:00 na LiveNation.pl. Przedsprzedaż dla Klientów Citi Handlowy wystartuje 4 grudnia o 10:00 i zakończy się 5 grudnia do godz. 9:00.

>>TUTAJ KUPISZ BILET NA KONCERT SLAYERA<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.