Slipknot i Godsmack na Impact Festival 2015!

Magda Słomka
14.11.2014 10:56
Slipknot i Godsmack na Impact Festival 2015! Fot. materiały prasowe

To już 4 rok z Impact Festivalem, wydarzeniem, które przez 3 ostatnie lata dostarczało fanom rozrywki, muzyki na żywo i wyjątkowych wrażeń. Przyszłoroczna edycja po raz kolejny odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Kogo jeszcze tam usłyszycie?

Headlinerem głównej sceny będzie długo wyczekiwany Slipknot! Nie zabraknie także drugiej sceny, której gwiazdą będzie zespół Godsmack! Obok amerykańskiej grupy wystąpi na niej także Hollywood Undead.
Organizatorzy zapewniają, że to jeszcze nie koniec ogłoszeń dotyczących gwiazd, które zagoszczą w Łodzi. Przyszłoroczna edycja festiwalu potrwa jeden dzień i odbędzie się 9 czerwca 2015 roku.

Slipknot przyjedzie do Polski żeby promować swój najnowszy krążek, „.5: The Gray Chapter”. Album to hołd, który członkowie zespołu zapragnęli oddać zmarłemu basiście, Paulowi Grayowi. To także refleksja nad najbardziej negatywnym okresem w dziejach grupy. Kapela gra dalej i wciąż wyróżnia się jako jeden z najbardziej efektownych i znaczących zespołów w historii rocka.

Od 1999 roku artyści cieszą się uznaniem na rynku muzycznym, a ich występy na żywo przechodzą do historii. Album „5: The Gray Chapter” jest nowym początkiem zespołu Slipknot! Ciekawe co pokaże nam w Łodzi...

Wokalista zespołu Godsmack pomimo swoich aktorskich zapędów, znajdzie czas, by spotkać się z polskimi fanami. Grupa, która zadebiutowała w 1997 roku albumem „All Wound Up” od lutego 1999 roku sprzedała ponad 20 milionów płyt na całym świecie, w 2001 została okrzyknięta mianem „Rock Band of the Year” i występuje jako gwiazda największych rockowych festiwali.

Ostatni album Godsmack, 1000 hp”, ukazał się w sierpniu 2014 roku, debiutując w pierwszym tygodniu sprzedaży na trzecim miejscu Billboard 200! Z pewnością na łódzkim koncercie usłyszymy kawałki z najnowszej płyty zespołu.

Hollywood Undead to założona w 2005 grupa z Los Angeles, której muzyka jest inspirowana hip hopem, przez punk, aż po death metal. Jej członkowie twierdzą, że urodzili się w podziemiach, tam tworzą, tam kreują i temu pozostaną wierni aż do śmierci. Przekonajmy się co to oznacza!

Bilety w cenach:
Trybuny – 179-229 pln
Golden Circle Early Entrance – 359 pln
Golden Circle – 269 pln
Płyta – 199 pln
Niepełnosprawni – 199 pln

Impact Festival zadebiutował na polskim rynku koncertowym w 2012 roku. Podczas minionych 3 edycji gościły na nim gwiazdy z górnej półki m.in. Red Hot Chili Peppers, Rammstein, Slayer, Kasabian, 30 Seconds To Mars, Korn, Stereophonics, Paramore, Behemoth i wiele więcej.

Sprzedaż biletów od 21 listopada 2014 roku od godz. 10:00 na www.livenation.pl oraz www.ticketmaster.pl.

Wybieracie się?

Magda Słomka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.