System of a Down odwołał trasę koncertową. Koncert w Polsce się nie odbędzie

09.06.2020 11:33
Serj Tankian|undefined Fot. AP/EAST NEWS

Grupa System of a Down odwołała swoją letnią trasę koncertową po Europie. Muzycy nie zagrają także w Krakowie.

Fani System of a Down z Polski musieli sporo poczekać na upragnione ogłoszenie ich kolejnego koncertu w Polsce. Jednak wreszcie nadszedł ten dzień, gdy kapela zapowiedziała koncert w naszym kraju na 30 czerwca w Tauron Arenie Kraków. Oprócz składu Serja Tankiana, na scenie mieliśmy zobaczyć też kapelę O.R.K.

System of a Down nie zagra w Polsce

Niestety radość nie potrwała długo, a pandemia pokrzyżowała plany zarówno artystów jak i organizatorów koncertów. Ze względu na koronawirusa zostały odwołane wszystkie imprezy masowe, które miały odbyć się wiosną i latem 2020. Także System of a Down przekazał fanom smutne wieści.

Przeczytaj także

Kapela nie zagra planowanych na czerwiec koncertów w Europie. Muzycy przeprosili fanów i podziękowali za cierpliwość. Zapewnili także, że pracują nad nowym harmonogramem trasy, jednak większość planowanych występów się nie odbędzie. Cieszyć mogą się mieszkańcy Zurichu, impreza planowana na 19 czerwca tego roku ma już nową datę.

Polski koncert otrzymał status odwołanego.

Okoliczności, w których przyszło nam funkcjonować są poza naszą kontrolą. Doprowadziło to do odwołania niektórych naszych najważniejszych koncertów zaplanowanych na ten rok. To rozczarowujące zarówno dla naszych fanów, jak i dla nas. Mamy jednak nadzieję, że uda nam się odwiedzić te miasta w najbliższej przyszłości.

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.