The Smashing Pumpkins zagra koncert w Polsce w 2019 roku

Joanna Chojnacka
01.03.2019 12:31
The Smashing Pumpkins|undefined Fot. Open'er Festival

Organizatorzy festiwalu Open'er ogłosili kolejne gwiazdy tegorocznej edycji imprezy. W 2019 roku w Gdyni zagra między innymi rockowy zespół The Smashing Pumpkins.

W 2019 roku twórcy Open'er Festivalu postawili na rockowych pewniaków. Jeden z pierwszych zespołów, który dołączył do line-upu imprezy była formacja Greta Van Fleet. Muzycy cieszą się aktualnie ogromną popularnością i budzą niemałe kontrowersje przez swoje uderzające podobieństwo brzmieniowe do Led Zeppelin. Okazuje się, że to niejedyne rockowe strzały od organizatorów. Poznaliśmy właśnie kolejnych wykonawców tegorocznego Open'era.

Przeczytaj także

The Smashing Pumpkins zagra koncert w Polsce w 2019 roku

Na Open'er Festival 2019 w Gdyni wystąpi także The Smashing Pumpkins. W 2018 roku grupa wznowiła działalność w niemal oryginalnym składzie. Muzycy wydali nowy album, który będą promować także w naszym kraju. Festiwal odbędzie się już tego lata na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo w dniach 3-6 lipca 2019 roku.

Oprócz The Smashing Pumpkins w Gdyni pojawi się także Perry Farrell z projektem Kind Heaven Orchestra oraz popowa alternatywa, grupa Jungle.

Zobacz też: >>Fan zasnął na koncercie The Smashing Pumpkins<<

Open'er Festival 2019 - bilety

Jeśli chcecie usłyszeć na żywo grupę Greta Van Fleet czy The Smashing Pumpkins, możecie kupić bilety na Open'er Festival za pośrednictwem strony ebilet.pl. Na stronie są dostępne zarówno karnety jak i wejściówki na pojedyncze dni imprezy. 

>>TUTAJ KUPISZ BILET NA OPEN'ER FESTIVAL 2019<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.