Toto w Krakowie [GALERIA]

Aleksandra Degórska
01.03.2018 11:40
|north Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Amerykanie pojawili się 28 lutego 2018 roku w Krakowie z okazji 40-lecia zespołu. Obejrzyjcie zdjęcia z tego wydarzenia.
 

Ponad 40 milionów sprzedanych płyt na świecie, sześć nagród Grammy, kapitalny warsztat muzyków oraz wielkie przeboje, jak „Hold The Line”, „Rosanna”, „Africa”, „Stop Loving You”, „I'll Be Over You”. Zespół pokochał koncerty w Polsce do tego stopnia, że zarejestrował u nas DVD 35th Anniversary - Live In Poland” z łódzkiej Atlas Areny. O miłości do naszego kraju opowiedział sam Steve Porcaro w specjalnym wywiadzie na Antyradio.pl.

Toto w Polsce

Kapela na żywo pokazuje swoją wielką klasę, bawiąc się z publicznością, improwizując, mieszając pop z rockiem i subtelnym jazzem. Widowiskiem doskonale sterują Steve Lukather i Joseph Williams - syn mistrza Johna, autora muzyki do Gwiezdnych Wojen.

Zespół zaprezentował się po raz pierwszy w Krakowie i była to naprawdę dobra muzyczna uczta. Zresztą zobaczcie, jak formacja wypadła przed polską publicznością:

Jakie utwory wykonał tego dnia Toto?

Setlista koncertu Toto w Polsce:

 1. Alone
 2. Hold the Line
 3. Lovers in the Night
 4. Spanish Sea
 5. I Will Remember
 6. English Eyes
 7. Jake to the Bone
 8. Rosanna
 9. Miss Sun
 10. Georgy Porgy
 11. Holyanna
 12. No Love
 13. Mushanga
 14. Stop Loving You
 15. Girl Goodbye
 16. Lion
 17. Dune
 18. While My Guitar Gently Weeps
 19. Stranger in Town
 20. Make Believe
 21. Africa
 22. The Road Goes On

Oprócz okrągłego jubileuszu, Toto świętuje wydanie kompilacyjnego albumu „40 Trips Around The Sun”. Płyta jest wyjątkowym zbiorem, na którym oprócz najbardziej znanych hitów z repertuaru muzyków pojawiły się całkowicie nowe utwory Toto.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.