Wianki nad Wisłą 2019: Kiedy? Kto zagra? [LINE-UP, DATA, BILETY]

06.05.2019
Aktualizacja: 06.05.2019 14:58
Wianki nad Wisłą 2019|undefined Fot. : Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Wianki nad Wisłą 2019 zbliżają się wielkimi krokami. Jesteście ciekawi, kiedy odbędzie się impreza i czy organizatorom udało się sprowadzić Skrillexa? Wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej.

Wianki nad Wisłą 2019 odbędą się już niebawem. Organizatorzy z pewnością szykują dla uczestników wiele fantastycznych niespodzianek. Zacznijmy jednak od początku. Skąd się wzięły Wianki nad Wisłą? Impreza jest organizowana co roku. To wydarzenie, w którym udział mogą wziąć wszyscy. Piknik jest inspirowany słowiańską tradycją świętowania Nocy Kupały, czyli Sobótki. W trakcie świętowania wróżono i tańczono, a dziewczęta puszczały wianki z zapalonymi świecami. Artykuł będziemy aktualizować na bieżąco.

Przeczytaj także

Wianki nad Wisłą 2019: Kiedy?

Zeszłoroczna edycja wydarzenia miała miejsce 23 czerwca 2018 roku. Sobota była dniem przepełnionym zabawą i dobrą muzyką. Kiedy odbędzie się tegoroczna impreza? Organizatorzy na razie nie podali żadnych szczegółowych informacji. Możemy jednak spodziewać się, że koncerty odbędą się w przedostatnią sobotę czerwca.

Wianki nad Wisłą 2019: Kto zagra?

W tamtym roku na scenie mogliśmy usłyszeć całą rzeszę świetnych artystów. Wystąpił zespół Bajm, młoda i utalentowana Daria Zawiałow, Dżem, Ten Typ Mes i W&W. Wszyscy bawili się tak, jakby jutra miało nie być. Informację o tym, kto pojawi się w tym roku, będziemy aktualizować na bieżąco. Wszyscy jednak skrycie liczymy na to, że Skrillex zagra na Wiankach nad Wisłą 2019.

Wianki nad Wisłą 2019: Bilety

W jakiej cenie są bilety na koncert? Mamy dobre wieści... Wejście na wydarzenie jest bezpłatne. Wszyscy mogą uczestniczyć w tej imprezie i świetnie się bawić.

Zobacz także: >>Męskie Granie 2019: Kiedy odbędzie się 10. edycja?<<

 

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.