Zespół byłych muzyków Comy, Kashell, zapowiada trasę koncertową. Promuje ją koncertowe wideo

29.03.2022 17:39
Zespół byłych muzyków Comy, Kashell, zapowiada trasę koncertową. Promuje ją koncertowe wideo Fot. materiały prasowe

Abradab i byli muzycy Comy opublikowali nowy klip do utworu "Rondo". Zespół zapowiedział również trasę po Polsce. Sprawdź szczegóły koncertów!

Coma ostatni raz zagrała w 2019 roku. Łódzki zespół zawiesił działalność, a jego lider, Piotr Rogucki nagrał z Jakubem Karasiem płytę "Ostatni Bastion Romantyzmu".

Zespół byłych muzyków Comy, Kashell, prezentuje nowy klip

Niedługo potem pozostali muzycy Comy połączyli siły z Marcinem Martenem, znanym jako Abradab, który jest również legendą polskiej sceny muzycznej. Muzyk w 1994 roku założył Kalibr 44.

Polecamy

Prócz AbradAba w grupie Kashell zobaczymy Dominika (Witosa) Witczaka, Marcina (Kobeza) Kobzę, Rafała (Matusza) Matuszaka i Adama (Von Marszala) Marszałkowskiego. Muzycy grają mocno, bezkompromisowo, ale też przebojowo. Obecnie grupa prezentuje nowe wideo.
Video powstało podczas secret gigu w klubie Wooltura w Łodzi. Informacje o miejscu koncertu były utrzymywane w ścisłej tajemnicy aż do ostatniej chwili. Fani znali tylko miasto i godzinę wstępu, a dokładną lokalizację otrzymali w specjalnej wiadomości, kilka godzin przed startem wydarzenia.

Zespół byłych muzyków Comy, Kashell, zapowiada trasę koncertową

Wersja koncertowa "Rondo" jest obiecującą zapowiedzią trasy, która startuje już w tym tygodniu. Szczegóły prezentują się następująco:

  • 30.03 Stary Klasztor, Wrocław
  • 31.03 Art. Kombinat Scena, Łódź
  • 09.04 Klub Spirala, Gliwice
  • 13.04 Wydział Remontowy, Gdańsk
  • 14.04 U Bazyla, Poznań
  • 06.06 Rock House Festival, Kraków
  • 23.07 Ustka
Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.