Zmiana daty koncertu Scorpions. Kiedy rusza sprzedaż biletów? [DATA, MIEJSCE, BILETY]

04.08.2022 14:14
Scorpions Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Scorpions ponownie odwiedzi Polskę już w 2023 roku. Sprawdźcie, kiedy odbędzie się koncert.

Zespół Scorpions wystąpi w 2023 roku w Polsce. Koncert został już wcześniej ogłoszony, teraz jednak poznaliśmy ostateczną datę. Scorpions zagrają w Atlas Arenie w Łodzi 10 czerwca 2023 roku. Członkowie fanklubu kupią bilety od 5 sierpnia, a dzień później - zarejestrowani użytkownicy platformy Bilet Serwis. Sprzedaż regularną zaplanowano od 8 sierpnia na www.biletserwis.pl

Polecamy

Zmiana daty koncertu Scorpions. Kiedy rusza sprzedaż biletów? [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Po majowym występie Scorpions w TAURON Arenie Kraków było już pewne, że zespół  powróci do naszego kraju na kolejny koncert w następnym roku. W końcu poznaliśmy ostateczną datę tego wydarzenia. Niemiecka grupa z Polakiem Pawłem Mąciwodą na pokładzie wystąpi 10 czerwca 2023 roku w łódzkiej Atlas Arenie.

Bilety na koncert Scorpions w generalnej sprzedaży pojawią się 8 sierpnia na biletserwis.pl. Członkowie fanklubu Scorpions będą mogli kupić wejściówki już 5 sierpnia, a zarejestrowani użytkownicy Bilet Serwis - dzień później, 6 sierpnia.

Polecamy

Scorpions są twórcami największych rockowych przebojów, które z czasem w ogóle nie tracą na popularności, a niektóre z nich nabierają obecnie nawet nowego znaczenia. Hymn "Wind of Change" zainspirowany wydarzeniami w Europie Środkowo-Wschodniej w 1989 roku teraz Klaus Meine śpiewa o Ukrainie. Słowa „Now listen to my heart, It says Ukraine waiting for the wind to change…” wybrzmiały także na minionym koncercie formacji 28 maja w Krakowie. Piosence towarzyszyła jedna z największych akcji wsparcia dla naszych wschodnich sąsiadów. Ponad głowami publiczności rozwinięto 50-metrowe flagi polską i ukraińską, które w trakcie utworu złączyły się w symbolicznym geście wsparcia od Polski dla Ukrainy. 

Niemiecki Scorpions to oczywiście nie tylko "Wind of Change", ale także wiele innych przebojów. Każdy fan zespołu potrafi zaśpiewać chociażby refreny największych ballad "Send Me an Angel" czy "Still Loving You", a także energetycznych "Big City Nights" oraz "Rock You Like a Hurricane". Tych ponadczasowych hitów z pewnością nie zabraknie również na przyszłorocznym koncercie w Łodzi. 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.