Znamy datę i miejsce kolejnej edycji Pol'and'Rock Festival

08.08.2022 10:05
Pol'and'Rock Festival Fot. materiały prasowe

Sprawdźcie, kiedy wystartuje kolejna edycja Pol'and'Rock Festival 2023.

Za nami 28. Pol’and’Rock Festival. Pole namiotowe powoli pustoszeje, a kurz pod scenami opada w świetle reflektorów. Pierwszy raz od trzech lat uczestnicy spotkali się w tak dużym gronie – w nowym miejscu, lecz z taką jak zawsze pozytywną energią. Jurek Owsiak ogłosił datę kolejnej edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata, ponownie na terenie Lotniska Czaplinek-Broczyno!

Polecamy

Pol'and'Rock Festival: Znamy datę kolejnej edycji imprezy

Jurek Owsiak zakończył 28. Pol’and’Rock Festival tradycyjną przemową, dziękując całej społeczności Najpiękniejszego Festiwalu Świata – jego uczestnikom, wolontariuszom, artystom, organizatorom. W swoich słowach nawoływał do pokoju i zaangażowania obywatelskiego młodych ludzi, podkreślając, że to od nich zależy przyszłość.

Owsiak zapowiedział też, że 29. Pol'and'Rock Festival zagra ponownie na terenie Lotniska Czaplinek-Broczyno w dniach 3-4-5 sierpnia 2023.

28. edycja Pol'and'Rock Festival odbywa się w dniach 4-6 sierpnia na lotnisku Czaplinek-Broczyno, 7 kilometrów od Czaplinka, w województwie zachodniopomorskim. Na dwóch scenach wystąpiło 42 wykonawców z Polski i świata, m.in. Jinjer, Wolf Alice, Clutch, Laura Cox, Stake, GWAR, Me And That Man, Spięty, Sztywny Pal Azji, Strachy na Lachy i Voo Voo. Uczestnicy Najpiękniejszego Festiwalu Świata standardowo mogli uczestniczyć w spotkaniach na Akademii Sztuk Przepięknych. W strefie NGO na festiwalowiczów czekały warsztaty i różne rodzaju formy aktywności zorganizowane przez kilkadziesiąt organizacji pozarządowych.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.