Znamy kolejnych artystów Open’er Festival 2017

Aleksandra Degórska
06.02.2017 12:55
Znamy kolejnych artystów Open’er Festival 2017 Fot. Reporter / East News

Organizatorzy ogłosili gwiazdy, które zobaczymy na letniej imprezie. Warto już sobie planować letni urlop w Gdyni, bo każdy fan dobrej muzyki znajdzie na pewno coś dla siebie.

Fani festiwalowych szaleństw już powinni sobie rezerwować czas w dniach  28 czerwca-1 lipca 2017, bowiem to właśnie w tym terminie odbędzie się kolejna edycja Open’er Festival 2017 w Gdyni. Pierwszą ogłoszoną gwiazdą imprezy jest Radiohead, nie zabraknie też mocnego grania w postaci grup Foo Fighters czy Prophets of Rage. Na imprezie zaprezentują się też m.in. The XX, G-Eazy czy James Blake czy The Weeknd.

Kto jeszcze pojawi się na scenach festiwalu? Oto artyści, którzy właśnie dołączyli do line-upu, a są nimi Royal Blood, The Kills, Moderat, George Ezra, Michael Kiwanuka, Warpaint, Taco Hemingway, Julia Pietrucha oraz The Dumplings.

Miłośników gitarowego grania powinna ucieszyć informacja, że na imprezie zagra The Kills z niepowtarzalną Alison Mosshart czy duet Royal Blood. Panowie wydadzą w 2017 roku drugi studyjny krążek i zapewne na festiwalu usłyszymy świeży repertuar.

Miejmy nadzieję, że nowe dźwięki zrobią tyle zamieszania co świetnie przyjęty debiut zatytułowany po prostu „Royal Blood”.

 Ceny biletów:

  • karnet 4-dniowy – 559 złotych
  • karnet 4 dniowy + pole namiotowe – 639 złotych
  • karnet weekendowy (pt., sob.) – 369 złotych 
  • karnet weekendowy (pt., sob.) + pole namiotowe – 429 złotych
  • bilety jednodniowe – 239 złotych

Sprzedaż wejściówek w tych cenach odbędzie się do 5 czerwca 2017 lub do wyczerpania puli biletów.

Odliczacie dni do Open'er Fetival 2017?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.