Znamy nową datę koncertu Nightwish. Kiedy zespół zagra w Polsce?

22.11.2021 15:23
Nightwish Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Nightwish niestety nie zagra w tym roku w Polsce. Kiedy odbędzie się przełożony koncert i jak wygląda sytuacja z biletami?

Trasa koncertowa Nightwish, promująca album "Human. :II: Nature.", nie mogła się odbyć zgodnie z planem ze względu na pandemię, ale już wiemy, kiedy nadrobimy zaległości. Fińska grupa wystąpi w Gliwicach w grudniu przyszłego roku.

Polecamy

Znamy nową datę koncertu Nightwish. Kiedy zespół zagra w Polsce?

Występ Nightwish odbędzie się 14 grudnia 2022 roku w Arenie Gliwice. Gościem specjalnym będzie grupa Beast In Black, promująca obecnie album „Dark Connection”, a w roli supportu zagra Turmion Kätilöt.

Wszystkie zakupione bilety będą ważne w nowym terminie koncertu. Dokonywanie zwrotów i wymian wejściówek pozostaje możliwe w miejscu ich zakupu. Bilety są ponownie dostępne na Knock Out Music Store, ebilet.pl oraz eventim.pl.

Wiosną 2020 roku ukazał się długo oczekiwany, podwójny album "Human. :II: Nature." zawierający 17 premierowych kompozycji. Tematyka utworów obejmuje relacje ludzkości z naturą, technologią oraz sztuką. Materiał trudno przyporządkować jednemu gatunkowi – pełen jest nieoczekiwanych zwrotów, od rocka do metalu, do folku po neoclassical, ale zawsze jest to 100% Nightwish.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.