Open'er Festival 2023 ogłosił kolejne rockowe gwiazdy. Kogo zobaczymy w Gdyni?

25.11.2022 15:44
Open'er Festival Fot. Karol Makurat/REPORTER/East News

Będzie się działo! Open'er Festival 2023 odbędzie się w dniach 28.06-1.07.

Organizatorzy Open'er Festival zdradzili, kogo jeszcze zobaczymy na nadchodzącej edycji festiwalu. Nie zabraknie rockowych brzmień oraz czegoś dla fanów popowo-rockowych piosenek.

Polecamy

Open'er Festival 2023 ogłosił kolejne rockowe gwiazdy

29 czerwca 2023 na Open'er Festival zagra Nothing But Thieves. Anglicy mają unikalną receptę na połączenie mocnych riffów, indie-rockowej artystyczności z popową czułością. Zespół wydał do tej pory 3 albumy - imienny debiut (2015), "Broken Machine" (2017) i "Moral Panic" (2020), a ich dyskografię uzupełnia 5 EP-ek.

Na tym jednak nie koniec. W Gdyni wystąpi również One Republic. Od 2007 roku, kiedy listy przebojów opanował kawałek "Apologize" (nominowany do Grammy), One Republic umiejętnie i konsekwentnie budują swoją markę. Wydany w tym samym roku debiutancki album "Dreaming Out Loud" otworzył im drzwi do światowej kariery i pewnie przekroczyli próg.

Następne wydawnictwa zespołu przynosiły kolejne międzynarodowe przeboje, jak "All the Right Moves", "Counting Stars", "Love Runs Out" czy jeden z największych przebojów ostatnich miesięcy - "I Ain’t Worried", którego gwizdany motyw stał się w tym roku soundtrackiem zarówno filmu „Top Gun: Maverick” jak i niezliczonej ilości wideo w social mediach. W nadchodzących miesiącach wyczekujemy ich szóstego albumu, a już 28 czerwca spotykamy się na ich open’erowym koncercie.

Wcześniej organizatorzy Open'er Festival 2023 ogłosili koncerty Queens of the Stone Age, Lizzo oraz Arctic Monkeys.

Open'er Festival 2023: Bilety i karnety

  • karnet 4 dni - 739 zł   
  • karnet 4 dni + pole namiotowe - 979 zł   
  • karnet weekendowy (piątek, sobota) - 529 zł  
  • karnet weekendowy (piątek, sobota) + pole namiotowe - 689 zł   
  • bilet jednodniowy - 349 zł
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.