Orange Warsaw Festival 2023 z kolejnymi gwiazdami. Ile kosztują karnety?

25.01.2023 11:29
Orange Warsaw Festival Fot. Maciej Luczniewski/REPORTER/East News

Oto kolejny artysta, który dołączył do line-upu Orange Warsaw Festival 2023.

Organizatorzy Orange Warsaw Festival 2023 ogłosili kolejnego artystę, którego zobaczymy już w czerwcu w Warszawie. Sprawdźcie ceny biletów na nadchodzącą edycję imprezy. 

Polecamy

Orange Warsaw Festival 2023 z kolejną gwiazdą

2 czerwca 2023 festiwalowicze zobaczą na imprezie The Kid LAROI. To australijski artysta, który tworzy muzykę na pograniczu popu, alternatywy i rapu.

W 2019 roku The Kid LAROI. wydał na kanale Lyrical Lemonade utwór „Let Her Go”, który wystartował z bardzo dobrymi wynikami. Później na początku 2020 roku pojawił się kawałek „Diva” z Lil Tecca. Dalej wszystko rozkręcało się jak śnieżna kula. W marcu 2020 wydał piosenkę „Addison Rae” nazwaną na cześć popularnego TikTokera, a w kwietniu „Fade Away” z Lil Tjayem.

W czerwcu w końcu światło dzienne zobaczył utwór „Go” z Juice Wrldem. Australijczyk pojawił się także na pośmiertnej płycie „Legend Never Die” i wydał poświęcony raperowi kawałek „Tell Me Why”. Był to drugi oficjalny singiel zapowiadającym mixtape „F*ck Love”, który ukazał się w lipcu. Jesienią 2020 roku pojawiła się wersja deluxe albumu, na której znalazło się 7 nowych utworów, a wśród nich kooperacje z takimi artystami jak YoungBoy Never Broke Again, Internet Money, Marshmello, czy Machine Gun Kelly.

13 stycznia 2021 roku udało mu się przeskoczyć na liście najczęściej odtwarzanych artystów w Spotify Kendricka Lamara. Wystaczy podsumować wyniki samego hitu „Without You”: Top10 w Spotify na Świecie, Top100 w Polsce, 600 tysięcy filmików na TikToku, 56 miejsce na Top200 Shazam Polska. To dopiero pierwszy utwór z płyty. Cały mixtape został odtworzony już ponad miliard razy!

Polecamy

Tuż po ogłoszeniu występu The Kid LAROI. organizatorzy poinformowali, że na Orange Warsaw Festival wystąpi również Ellie Goulding. Wokalista pojawi się przed polską publicznością 2 czerwca 2023. 

14. edycja Orange Warsaw Festival. Sprzedaż karnetów i biletów

Impreza odbędzie się w dniach 2 i 3 czerwca 2023. Dotychczas ogłoszono występy Sama Smitha oraz The 1975. Obecnie są dostępne w sprzedaży następujące bilety na Orange Warsaw Festival:

  • karnet na 2 dni - 599 złotych
  • bilet jednodniowy - 399 złotych
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.