P!NK wystąpi w Polsce w 2023. Poznaliśmy gości specjalnych koncertu [DATA, MIEJSCE, BILETY]

08.02.2023 13:52
P!NK koncert w Polsce Fot. materiały prasowe Live Nation

Sprawdźcie szczegóły nadchodzącego koncertu P!NK w Polsce. Organizatorzy zdradzili, jakich artystów zobaczymy przed główną gwiazdą wieczoru.

P!NK powraca w ramach europejskiej trasy koncertowej w 2023 roku. Po raz pierwszy od 2019 roku, po wyprzedanej trasie Beautiful Trauma World Tour, artystka wraca do nas z nową energią i swoim potężnym głosem. P!NK znana jest z ogromnego talentu i zapierających dech w piersiach występów na żywo. Jej kolejna trasa P!NK's Summer Carnival 2023 obejmie również Polskę. Sprawdźcie szczegóły polskiego koncertu wokalistki.

Polecamy

P!NK wystąpi w Polsce w 2023. Poznaliśmy gości specjalnych koncertu [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Polski koncert P!NK zaplanowany jest na 16 lipca 2023 roku na PGE Narodowym w Warszawie. Tego dnia zobaczymy jeszcze 3 artystów. Margaret, Viki Gabor i KidCutUp zostali ogłoszeni jako goście specjalni na koncercie P!NK.

Bilety są dostępne na stronach Live Nation oraz Ticketmaster.

Debiutując w późnych latach 90., P!NK szybko rozwinęła swoją własną tożsamość, przekształcając popowe piosenki i mocny rockowy wokal w mistrzowskie połączenie. Seria singli numer jeden, miliony sprzedanych albumów i biletów na całym świecie pozwoliły jej utrzymać się w pierwszej dziesiątce przez wiele dekad. P!NK jest jednym z najbardziej komercyjnych zespołów popowych na świecie.

 

P!NK wydała osiem albumów studyjnych, dwa albumy z największymi przebojami, jeden album live, sprzedała ponad 60 milionów ekwiwalentów albumów i ponad 75 milionów singli. Jest laureatką trzech nagród Grammy (19 nominacji), jednej Daytime Emmy Award, trzech Billboard Music Awards, siedmiu MTV Video Music Awards (w tym laureatką 2017 Michael Jackson Vanguard Award).

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.