Rammstein poruszył ziemię. Trzęsienie na koncercie w Chorzowie!

02.08.2023 10:51
Rammstein, analiza sejsmograficzna Fot. fornStudio/Shutterstock, Planetarium Śląskie

Rammstein podczas koncertów w Polsce dosłownie poruszył ziemię. Show było tak spektakularne, że pojawiły się zauważalne drgania!

Rammstein 30 i 31 lipca wystąpił w Polsce na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Jak zwykle polska publiczność dopisała i tłumnie przybyła na Śląsk z każdego zakątka Polski. Panowie z zespołu również nie pozostali im dłużni i pokazali, na co ich stać. Niesamowite efekty specjalne, mnóstwo dobrej muzyki i… trzęsienie ziemi. Tak w skrócie wyglądał koncert Rammsteina.

Rammstein wywołał trzęsienie ziemi!

Rammstein wie, jak robić show. Zespół jest w tym naprawdę świetny. Świadczą o tym nie tylko tłumy zadowolonych fanów, ale także skargi, jakie już wcześniej pojawiały się w związku z koncertami niemieckiej grupy. Mocne granie Rammsteina potrafi nie tylko rozbrzmieć kilkanaście kilometrów dalej, ale także doprowadzić do trzęsienia ziemi.

Jak potwierdza Planetarium Śląskie, w Chorzowie zatrzęsła się ziemia. Drgania skorupy ziemskiej wcale nie były spowodowane tąpnięciami, a koncertem Rammsteina.

Zostały one zarejestrowane przez sejsmometry zainstalowane w Planetarium Śląskim. Stacja sejsmologiczna placówki znajduje się około półtora kilometra od Stadionu Śląskiego, na którym odbyły się koncerty.  poinformowało we wtorek 1 sierpnia Planetarium Śląskie.

Co ciekawe, zespół najlepszego wcale nie zostawił na koniec. Według analizy sejsmograficznej, drgania zanotowano już na początku występu!

Po więcej informacji zachęcamy was do odwiedzenia naszego Facebooka oraz Instagrama.

Anna Marciniak
Anna Marciniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.