Wielkie legendy rocka na Open’erze! Gratka dla fanów ciężkich brzmień

17.11.2023 10:24
Foo Fighters na Open'er Festival 2024 Fot. Karol Makurat/REPORTER

Open’er Festival opublikował kolejne ogłoszenie. Tym razem to coś dla fanów rocka – w Gdyni pojawią się legendy z Foo Fighters! Patronat nad wydarzeniem objęło Antyradio.

Organizator Open’era z nowym ogłoszeniem. To prawdziwa gratka dla fanów cięższych brzmień, bo do Polski zawitają prawdziwe legendy rocka. Zespół Foo Fighters to kolejny headliner Open’er Festival 2024! Tym samym Dave Grohl i ekipa dołączają do Dua Lipy, której udział w tej niezwykłej imprezie ogłoszono kilka dni temu.

Foo Fighters na Open’er Festival 2024

Ogłoszenie pojawiło się już na stronie organizatora. Foo Fighters wystąpią 3 lipca na Orange Main Stage jako jeden z headlinerów festiwalu.

Foo Fighters kolejnym headlinerem Open’era 2024! W środę, 3 lipca, spełnią się marzenia wielu fanów – spodziewajcie się maratonu wyśpiewanych wspólnie klasyków Foo Fighters! Z dumą ogłaszamy, że jeden z najbardziej kultowych zespołów rockowych ostatnich trzech dekad wystąpi w Gdyni na Orange Main Stage - czytamy w poście na Facebooku.

Jak informuje organizator, fani powinni spodziewać się nowych utworów z wydanego w czerwcu jedenastego albumu grupy - „But Here We Are”. Oczywiście należy przygotować się również na największe hity legend rocka. Foo Fighters wystąpią pierwszego dnia festiwalu, który odbędzie się w dniach 3-6 lipca 2024 roku w Gdyni.

Bilety są już w sprzedaży, która potrwa do 10 czerwca przyszłego roku lub do wyczerpania puli. Znajdziecie je na stronie www.altersklep.pl.

  • Karnet 4 DNI - 1039 PLN
  • Karnet weekendowy (pt + sob) - 759 PLN
  • Bilet jednodniowy - 495 PLN
  • Karnet 4 DNI + pole namiotowe - 1305 PLN
  • Karnet weekendowy (pt + sob) + pole namiotowe – 935 PLN

Patronat nad wydarzeniem objęło Antyradio.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Po więcej informacji zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka , Twittera, TikToka i Instagrama. Żeby posłuchać, co teraz gramy, kliknij w poniższy baner!

Miron Kądziela
Miron Kądziela Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.